шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники OnePlus Bullets Wireless Z2

Ціни8Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 за ціною від 1308 грн.
Відео 19Фото 13

Характеристики та опис OnePlus Bullets Wireless Z2

Вага (г): 27; Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 30; AAC; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 12.4; Чутливість (дБ): 114; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.0; Тип підключення: бездротові
Рейтинг за відгуками:
0
1
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
кріплення на шию
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.0
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість114 дБ
Діаметр динаміка12.4 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофону кріпленні
Функції та можливості
Регулювання гучності
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників220 мАгод
Час роботи (музика)30 год / при 30% гучності /
Швидка зарядка10 хвилин на 20 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Магнітне кріплення
Захист від вологиIP55
Вага27 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ТОП за эти деньги.
21 травня 2023, 20:58 #
Переваги:Отличный звук, хороший аккумулятор, удобный магнитный выключатель, быстрое сопряжение с телефоном, достойный микрофон.

Недоліки:Нету индикатора уровня зарядки. По факту когда заряжается, горит красным, когда зарядился - белым. Всё.

Коментар:Очень доволен наушниками.
Благодаря им осознал как мучился с ТВСками (кейс, рассинхроны, слабый акумулятор...).

Автор:Иван Гудым  пользуюсь OnePlus Bullets Wireless Z2 кілька місяців

від 1 308  до 1 998 грн.
OnePlus Bluetooth-гарнітура OnePlus Bullets Wireless Z2 Black
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 Black
Цифра (Київ)
1 308 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 Black
Stls.store (Київ)
1 314 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 802 грн.
← купити
OnePlus Bullets Wireless Z2 Black
AKS.ua (Київ)
1 340 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 Black
Zhuk.ua (Київ)
1 998 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном OnePlus Bullets Wireless Z2 Magico Black NW28631
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 383 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 black ZP-00000005794
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Bullets Wireless Z2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники OnePlus Bullets Wireless Z2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники OnePlus Bullets Wireless Z2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія