шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники OnePlus Buds 3

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7
Купити навушники OnePlus Buds 3 за ціною від 2749 грн.
Відео 4Фото 6

Характеристики та опис OnePlus Buds 3

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 6.5; LHDC; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Автопауза; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 10.4; Частотний діапазон (Гц): 15 – 40000; Потужність (мВт): 10
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку94 мс
Потужність10 мВт
Частотний діапазон15 – 40000 Гц
Діаметр динаміка10.4 мм / Woofer + 6 мм Tweeter /
Тип випромінювачівдинамічні
Кількість випромінювачів2
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів3 шт. у кожному навушнику
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності / жестами /
Автопауза
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LHDC
Голосовий асистентGoogle Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників58 мАгод
Ємність батареї кейса520 мАгод
Час роботи (музика)6.5 год
Час роботи (розмова)4 год
Час роботи (без шумозниження)10 год
Час роботи (з кейсом)28 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)44 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 7 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP55
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 749  до 5 200 грн.
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds 3 E509A Green CN
MTA.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 E509A Green CN
Soho.com.ua (Київ)
2 959 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Minty Green OPB3MG
Gstore.com.ua (Прилуки)
2 909 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Minty Green CN
Touch (Дніпро)
2 999 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
2 870 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Green
Evomusic.com.ua (Київ)
3 282 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Splendid Blue
Цифра (Київ)
3 420 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Splendid Blue
Stls.store (Київ)
3 435 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 e509a Green
Tviy-Dim.com (Київ)
2 931 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Khaki Green
Denika.ua (Харків)
2 749 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 488 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 465 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Sota.store (Київ)
3 330 грн.
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds 3 Khaki Green
Openshop.ua (Київ)
3 170 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 317 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A green
Q-techno.com.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 Khaki Green
Техно Їжак (Київ)
3 199 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Khaki Green
Zhuk.ua (Київ)
2 921 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Easybay.com.ua (Київ)
3 552 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 478 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A blue
MAUDAU (Київ)
3 608 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Khaki Green Гарнітура Buds 3 Khaki Green
Kvshop.com.ua (Київ)
3 177 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Splendid Blue NW57258
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 358 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Green
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds 3 (E509A) Splendid Blue
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds 3 E509A Blue CN
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 (E509A) Splendid Blue
Soho.com.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Splendid Blue OPB3SB
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 349 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Evomusic.com.ua (Київ)
3 783 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Khaki Green
Цифра (Київ)
2 867 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Khaki Green
Stls.store (Київ)
2 880 грн.
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Openshop.ua (Київ)
3 569 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Khaki Green
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 947 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Q-techno.com.ua (Київ)
3 366 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Техно Їжак (Київ)
3 699 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Green
Sota.store (Київ)
2 925 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A blue
Denika.ua (Харків)
3 280 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Khaki Green
Easybay.com.ua (Київ)
3 153 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Green
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 026 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Khaki Green
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 059 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Green
MAUDAU (Київ)
3 130 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Khaki Green
MAUDAU (Київ)
3 517 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Splendid Blue
MAUDAU (Київ)
3 560 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A green
MAUDAU (Київ)
3 008 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 (E509A) блакитні
MAUDAU (Київ)
5 199 грн.
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds 3 (E509A) зелені
MAUDAU (Київ)
4 200 грн.
← купити
OnePlus Buds 3 Splendid Blue CN Гарнітура Buds 3 Splendid Blue CN
Kvshop.com.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A green ZP-00000008050
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 837 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A бездротові, вакуумні, Bluetooth 5.3, зелений
Rozetka.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Minty Green CN [130549]
Rozetka.ua (Київ)
3 949 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Rozetka.ua (Київ)
4 417 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Khaki
Rozetka.ua (Київ)
3 087 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds 3 Khaki Green
Rozetka.ua (Київ)
3 326 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A blue
Rozetka.ua (Київ)
4 108 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 e509a green
Rozetka.ua (Київ)
3 890 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A green бездротові вакуумні
Rozetka.ua (Київ)
3 825 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 (E509A) блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds 3 (E509A) зелені
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds 3 Splendid Blue
Rozetka.ua (Київ)
4 349 грн.
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds 3 Khaki Green
Rozetka.ua (Київ)
3 839 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Black
Rozetka.ua (Київ)
5 200 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A Minty Green
Rozetka.ua (Київ)
3 694 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 Green
Rozetka.ua (Київ)
3 952 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds 3 E509A blue
Rozetka.ua (Київ)
4 551 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Buds 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники OnePlus Buds 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники OnePlus Buds 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія