шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Realme (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Realme Note 70T 128GB

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Realme Note 70T 128GB за ціною від 5065 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Realme Note 70T 128GB

Вага (г): 201; Розміри (мм): 167.2x76.6x7.94; захисне скло / плівка; чохол; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP54; Ємність (мАгод): 6000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; шумопоглинання; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v5.4
Колір
діагональ дисплея
6.74 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6000 мАгод
Захист від вологи
IP54
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
167.2x76.6x7.94 мм
Вага
201 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  6500 грн.

від 5 065  до 6 085 грн.
realme Note 70T 4/128 ГБ Золотий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 476 грн.
← купити
Смартфон Realme Note 70T 4/128GB Black (Global) no charger
MAUDAU (Київ)
5 650 грн.
← купити
Смартфон Realme Note 70T 4/128GB Black (Global Version) no charger
Rozetka.ua (Київ)
6 085 грн.
← купити
realme Note 70T 4/128 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 065 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Realme Note 70T 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Realme Note 70T 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Realme Note 70T 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія