шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom (E340) за ціною від 3299 грн.
Відео 19Фото 17

Характеристики та опис Reolink E1 Zoom (E340)

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по вертикалі (°): 75; Кут огляду по горизонталі (°): 98; Світлосила: f/1.6; Частота кадрів (к/с): 20; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1920; Кількість мегапікселів: 5; Розмір матриці: 1/2.7"; Тип матриці: CMOS; Активний захист: звукова (сирена); LED-підсвічування
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусакупольна
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 + 5 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
ІЧ підсвічування
LED-підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті64 ГБ
Активний захистзвукова (сирена)
Кількість світлодіодів10 шт.
Дальність підсвічування12 м
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.7"
Кількість мегапікселів5 МП
Роздільна здатність відео2560x1920 пікс.
Частота кадрів20 к/с
Світлосилаf/1.6
Об'єктив
Тип фокусногозмінна
Фокусна відстань2.8 – 8 мм
Кут огляду по горизонталі98 ° / 98° – 48° /
Кут огляду по вертикалі75 ° / 75° – 37° /
Оптичне збільшення3 x
Інше
Формат стиснення відеоH.264
Джерело живлення5 В
Робоча температура-10 °C ~ +55 °С
Максимальна вологість85 %
Матеріал корпусапластик
Габарити80x80x111 мм
Вага250 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  5250 грн.

від 3 299  до 5 406 грн.
IP камера відеоспостереження Reolink E Series E340 поворотна 8Мп White (E1 Zoom)
Secur.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Reolink Камера відеонагляду Reolink E Series E340 (E1 Zoom) White
MTA.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom (E340) E340
Itbox.ua (Київ)
← купити
Reolink E1 Zoom IP-камера
Ntools.com.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Reolink E340
Mallprix.com (Київ)
4 020 грн.
← купити
IP камера Reolink E1 Zoom E340
Jabko.ua (Львів)
← купити
IP-камера Reolink E Series E340 2.8-8 mm Wi-Fi (E1 Zoom)
Click.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom (E340) E340
Brain.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom
Denika.ua (Харків)
4 011 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 570 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Reolink E1 Zoom (E340), відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom (E340). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Reolink E1 Zoom (E340) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія