шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Reolink Go PT Plus за ціною від 6799 грн.
Відео 15Фото 14

Характеристики та опис Reolink Go PT Plus

Кут огляду по вертикалі (°): 57; Кут огляду по горизонталі (°): 95; Частота кадрів (к/с): 15; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1440; Кількість мегапікселів: 4; Розмір матриці: 1/3"; Тип матриці: CMOS; Amazon Alexa; Google Home; Активний захист: звукова (сирена); Хмарне сховище; ІЧ підсвічування
Колір
Використаннявулична
Тип корпусакупольна
Підключення4G/LTE
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
налаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті128 ГБ / 32 ГБ у комплекті /
Хмарне сховище+ / Reolink Cloud /
Активний захистзвукова (сирена)
Кількість світлодіодів6 шт.
Дальність підсвічування10 м
Інтеграція в систему розумного будинкуGoogle Home
Голосовий асистентAmazon Alexa
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/3"
Кількість мегапікселів4 МП
Роздільна здатність відео2560x1440 пікс.
Частота кадрів15 к/с
Об'єктив
Кут огляду по горизонталі95 °
Кут огляду по вертикалі57 °
Інше
Формат стиснення відеоH.265
Джерело живленняакумулятор / 6000 mAh /
Робоча температура-10 °C ~ +55 °С
Рівень захистуIP64
Габарити98x98х112 мм
Вага485 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  10500 грн.

Reolink Go Plus review: Who needs Wi-Fi? This security cam ...
Reolink Go PT Plus Review | PCMag
Reolink Go PT Plus Review – A pan-tilt 2K camera with 4G ...
від 6 799  до 13 648 грн.
IP-відеокамера Reolink Go PT Plus White
Secur.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Reolink Камера відеонагляду Reolink Go PT Plus без сонячної панелі White
MTA.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження Reolink G430
Itbox.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Reolink G430
Mallprix.com (Київ)
7 380 грн.
← купити
IP камера Reolink Go PT Plus G430
Jabko.ua (Львів)
← купити
Камера відеоспостереження Reolink G430
Brain.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера Reolink Go Series G430 (Go PT Plus) Без сонячної панелі
Click.ua (Київ)
← купити
PTZ-камера Reolink Go Series G430 Go PT Plus без сонячної панелі 4Mp 4 мм
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink Go PT Plus
Redprice.sale (Львів)
7 394 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink G430
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 334 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Reolink Go PT Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Reolink Go PT Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Reolink Go PT Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія