шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Resto Capella 93500 за ціною від 852 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Resto Capella 93500

Країна походження бренду: Німеччина;яні; Ручки: дерев' Матеріал кришки: скло; Матеріал: перероблений алюміній; отвір для пари; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття; Товщина стінок (мм): 2; Товщина дна (мм): 5; Глибина (см): 8;єм (л): 1.6; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.6 л
Глибина
8 см
Товщина дна
5 мм
Товщина стінок
2 мм
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
перероблений алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
дерев'яні
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 852  до 1 579 грн.
Ківш Resto Capella з кришкою 16 см 1.4 л (93500)
Stls.store (Київ)
1 125 грн.
← купити
Resto 93500
Mallprix.com (Київ)
852 грн.
← купити
Ківш RESTO Capella 1,4 л Black (93500) 93500
FOXTROT.UA (Київ)
879 грн.
← купити
Сотейник із алюмінію RESTO, з кришкою 16 см (93500)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ківш Resto Capella 16 см 1.6 л (93500) 93500
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ківш Resto Capella 16 см 1.6 л (93500) 93500
Itbox.ua (Київ)
← купити
RESTO 16 см (93500) 16см(93500)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ківш Resto з кришкою 16 см 1.6 л (93500)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ківш Resto Capella 16 см 1.6 л (93500)
Rozetka.ua (Київ)
1 425 грн.
← купити
Ківш Resto Capella 16 см 1.6 л (93500)[87091]
Rozetka.ua (Київ)
1 464 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Capella 93500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Resto Capella 93500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Resto Capella 93500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія