шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити каструля Resto Mon 93187 за ціною від 1009 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Resto Mon 93187

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: перероблений алюміній; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: тефлонове; Товщина стінок (мм): 2.7; Товщина дна (мм): 4.2; Глибина (см): 8.5;єм (л): 2.6; Макс. об'
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
2.6 л
Глибина
8.5 см
Товщина дна
4.2 мм
Товщина стінок
2.7 мм
Антипригарне покриття
тефлонове / Pfluon /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
Матеріал
перероблений алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1600 грн.

від 1 009  до 1 810 грн.
Каструля Resto з кришкою Mon 20 см 2.6 л (93187)
Stls.store (Київ)
1 349 грн.
← купити
Resto 93187
Mallprix.com (Київ)
1 009 грн.
← купити
Каструля RESTO Mon 2,6 л Black (93187) 93187
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Каструля з кришкою Resto Mon 2.6 л (93187) 93187
Click.ua (Київ)
← купити
RESTO 93187
Tehnomart.com (Київ)
1 141 грн.
← купити
Каструля Resto Mon 20 см 2,6 л (93187) 93187
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Mon 20 см 2,6 л (93187) 93187
Itbox.ua (Київ)
← купити
RESTO MON 2.6 л (93187) MON2.6л(93187)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto з кованого алюмінію з кришкою 2.6 л (93187) (4260709012988)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Mon 20 см 2,6 л (93187)
Rozetka.ua (Київ)
1 683 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Mon 93187, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Resto Mon 93187. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Resto Mon 93187 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія