шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Resto Ran 93803 за ціною від 1330 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Resto Ran 93803

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для зливу; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: тефлонове; Вага (г): 1870; Глибина (см): 11.5;єм (л): 4.2; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 24; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
24 см
Об'єм
4.2 л
Глибина
11.5 см
Вага
1870 г
Антипригарне покриття
тефлонове / Pfluon Cookmark /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для зливу
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  1900 грн.

від 1 330  до 2 294 грн.
Resto 93803
Mallprix.com (Київ)
1 330 грн.
← купити
Каструля RESTO Ran 4,2 л Beige (93803) 93803
FOXTROT.UA (Київ)
1 709 грн.
← купити
Resto Ran Beige 4.2л (93803)
Tehnomart.com (Київ)
1 426 грн.
← купити
Каструля лита з кришкою, Resto RAN 24см, 4.2л, Beige (93803)
АЛЛО (Київ)
1 799 грн.
← купити
Каструля Resto Ran біла 24 см 4,2 л (93803) 93803
Brain.com.ua (Київ)
← купити
RESTO 4,2 л (93803) 4,2л(93803)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Ran біла 24 см 4,2 л (93803) 93803
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Resto Ran із литого алюмінію 4.2 л (4260709013893)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Ran біла 24 см 4,2 л (93803)
Rozetka.ua (Київ)
2 151 грн.
← купити
Каструля Resto Ran біла 24 см 4,2 л (93803)
Rozetka.ua (Київ)
2 294 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Ran 93803, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Resto Ran 93803. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Resto Ran 93803 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія