шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити сковорода Resto Ran 93806 за ціною від 1653 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Resto Ran 93806

Країна походження бренду: Німеччина; Комплектація: кришка; використання в духовці; миття в посудомийці; носик для зливу; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: тефлонове; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: литий алюміній; Висота стінок (см): 8
Колір
Тип
сотейник
Розмір
28 см
Об'єм
4.1 л
Висота стінок
8 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
тефлонове / Pfluon Cookmark /
Функції та можливості
індукційне дно
носик для зливу
миття в посудомийці
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2500 грн.

від 1 653  до 2 708 грн.
Сотейник Resto Ran білий 28 см 4,1 л (93806) 93806
Itbox.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Resto 93806
Mallprix.com (Київ)
1 653 грн.
← купити
Сотейник із кришкою RESTO Ran 28 см Beige (93806) 93806
FOXTROT.UA (Київ)
2 136 грн.
← купити
Resto Ran Beige 28см (93806)
Tehnomart.com (Київ)
1 782 грн.
← купити
RESTO 28 см (93806) 28см(93806)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сотейник литий з кришкою Resto RAN, 28см, Beige (93806)
АЛЛО (Київ)
← купити
Сотейник Resto Ran білий 28 см 4,1 л (93806) 93806
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сотейник із литого алюмінію, 2 ручки, з кришкою, серія "ran", =28 см, h=8.0 см, 4.1 л resto 93806
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Сотейник Resto Ran 93806 Молочний 28 см 4.1 л (4260709013909)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сотейник Resto Ran білий 28 см 4,1 л (93806)
Rozetka.ua (Київ)
2 591 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Ran 93806, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Resto Ran 93806. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Resto Ran 93806 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія