шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити сковорода Resto Ran 93906 за ціною від 1653 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Resto Ran 93906

Країна походження бренду: Німеччина; Комплектація: кришка; використання в духовці; миття в посудомийці; носик для зливу; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: тефлонове; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: литий алюміній; Висота стінок (см): 8
Колір
Тип
сотейник
Розмір
28 см
Об'єм
4.1 л
Висота стінок
8 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
тефлонове / Pfluon Cookmark /
Функції та можливості
індукційне дно
носик для зливу
миття в посудомийці
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2500 грн.

від 1 653  до 2 772 грн.
Сотейник Resto Ran чорний 28 см 4,1 л (93906) 93906
Itbox.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Resto 93906
Mallprix.com (Київ)
1 653 грн.
← купити
Сотейник із кришкою RESTO Ran 28 см Black (93906) 93906
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Resto Ran Black 28см (93906)
Tehnomart.com (Київ)
1 782 грн.
← купити
RESTO 28 см (93906) 28см(93906)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сотейник литий з кришкою Resto RAN, 28см, чорний (93906)
АЛЛО (Київ)
← купити
Сотейник Resto Ran чорний 28 см 4,1 л (93906) 93906
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сотейник із литого алюмінію, 2 ручки, з кришкою, серія "ran", =28 см, h=8.0 см, 4.1 л resto 93906
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Сотейник Resto 93906 28 см 4 л (4260709013978)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сотейник Resto Ran чорний 28 см 4,1 л (93906)
Rozetka.ua (Київ)
2 772 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Ran 93906, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Resto Ran 93906. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Resto Ran 93906 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія