шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Resto Sadr 93703 за ціною від 1365 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Resto Sadr 93703

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для зливу; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття; Вага (г): 1780; Товщина стінок (мм): 2.2; Товщина дна (мм): 5; Глибина (см): 11.7;єм (л): 4.6
Колір
Тип
каструля
Розмір
24 см
Діаметр дна
19.2 см
Об'єм
4.6 л
Глибина
11.7 см
Товщина дна
5 мм
Товщина стінок
2.2 мм
Вага
1780 г
Антипригарне покриття
+ / Queenhome /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
отвір для зливу
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2000 грн.

від 1 365  до 2 337 грн.
Resto 93703
Mallprix.com (Київ)
1 365 грн.
← купити
Каструля RESTO Sadr 4,6 л Green (93703) 93703
FOXTROT.UA (Київ)
1 756 грн.
← купити
Resto Sadr 4.6л (93703)
Tehnomart.com (Київ)
1 466 грн.
← купити
Каструля лита з кришкою, Resto SADR, 24см, 4.6л (93703)
АЛЛО (Київ)
1 849 грн.
← купити
Каструля Resto Sadr 24 см 4.6 л (93703) 93703
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Sadr 24 см 4.6 л (93703) 93703
Itbox.ua (Київ)
← купити
RESTO 4.6 л (93703) 4.6л(93703)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Resto Sadr із литого алюмінію 4.6 л (4260709013688)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Sadr 24 см 4.6 л (93703)
Rozetka.ua (Київ)
2 214 грн.
← купити
Каструля Resto Sadr 24 см 4.6 л (93703)
Rozetka.ua (Київ)
2 337 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Sadr 93703, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Resto Sadr 93703. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Resto Sadr 93703 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія