шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Richman Atlant Rich

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Richman Atlant Rich за ціною від 6335 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Richman Atlant Rich

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 50x48; Висота спинки (см): 73; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для керівника
Колір
Призначеннядля керівника
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки73 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x48 см
Висота сидіння48 - 56 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 335  до 10 116 грн.
Richman Атлант Пластик Рич M-1 (Tilt) Лорд 21 + 14 АтлантПластикРичM-1(Tilt)Лорд21+14
COMFY.ua (Київ)
6 335 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Atlant Rich M3 Multiblock Жовто-синє
Rozetka.ua (Київ)
9 283 грн.
← купити
Richman Атлант Пластик Рич M-1 (Tilt) Шоколад + Бежевый АтлантПластикРичM-1(Tilt)Шоколад+Бежевый
COMFY.ua (Київ)
7 349 грн.
← купити
Richman Атлант Пластик Рич M-1 (Tilt) Мисти Грей + Беж АтлантПластикРичM-1(Tilt)МистиГрей+Беж
COMFY.ua (Київ)
6 575 грн.
← купити
Richman Атлант Пластик Рич M-1 (Tilt) Флай 2230 + 2210 АтлантПластикРичM-1(Tilt)Флай2230+2210
COMFY.ua (Київ)
7 085 грн.
← купити
Richman Атлант Пластик Рич M-1 (Tilt) Флай 2230 + 2227 АтлантПластикРичM-1(Tilt)Флай2230+2227
COMFY.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Atlant Rich M1 Tilt Жовто-синє
Rozetka.ua (Київ)
8 293 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Atlant Rich M2 Anyfix Жовто-синє
Rozetka.ua (Київ)
8 697 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Atlant Rich M1 Tilt Жовто-синій
Rozetka.ua (Київ)
9 049 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Atlant Rich M2 Anyfix Жовто-синій
Rozetka.ua (Київ)
9 481 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Richman Atlant Rich, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Richman Atlant Rich. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Richman Atlant Rich у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія