шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити каструля RiNGEL Meyer RG-6000 за ціною від 1647 грн.
Фото 3

Характеристики та опис RiNGEL Meyer RG-6000

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: з покриттям; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 3.4; Макс. об'єм (л): 1.8; Мін. об' Макс. розмір (см): 20
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
Розмір
16 см
18 см
20 см
Об'єм
1.8 л
2.5 л
3.4 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
з покриттям
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 647  до 2 610 грн.
RINGEL MEYER RG-6000
Pro100market.com.ua (Київ)
1 759 грн.
← купити
RINGEL MEYER RG-6000
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 768 грн.
← купити
Ringel RG-6000
Mallprix.com (Київ)
1 756 грн.
← купити
Ringel Meyer RG-6000
Tehnomart.com (Київ)
1 860 грн.
← купити
Набір каструль Ringel Meyer (RG-6000) 6 предметів RG-6000
Click.ua (Київ)
2 610 грн.
← купити
Набор кастрюль Ringel Meyer 6 пр RG-6000
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Ringel Meyer 6 предметів (RG-6000) Акція!
АЛЛО (Київ)
2 099 грн.
← купити
Ringel Meyer 6 пр. (RG-6000) Meyer6пр.(RG-6000)
COMFY.ua (Київ)
← купити
RINGEL MEYER RG-6000
1smarty.com.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Набір посуду ringel Meyer (6 предметів) (rg-6000)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RiNGEL Meyer RG-6000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля RiNGEL Meyer RG-6000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля RiNGEL Meyer RG-6000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія