шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ RITAR GP33-10KL за ціною від 97661 грн.
Фото 3

Характеристики та опис RITAR GP33-10KL

Вага (кг): 95; Розміри (мм): 730x415x930; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 8000; Пікова вихідна потужність (ВА): 10000; Діапазон вхідної напруги (В): 285 – 475; Вхідна напруга: 3 фази (400 В); Форм-фактор: звичайний (Tower); Тип: інверторне (online)
Тип
інверторне (online)
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Вхідна напруга
3 фази (400 В)
Діапазон вхідної напруги
285 – 475 В
Пікова вихідна потужність
10000 ВА
Номінальна вихідна потужність
8000 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
730x415x930 мм
Вага
95 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  125000 грн.

від 97 661  до 129 943 грн.
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Ritar GP33-10KL 8000W
Touch (Дніпро)
99 999 грн.
← купити
ДБЖ RITAR GP33-10KL
FOXTROT.UA (Київ)
118 129 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar GP33-10KL 384Vdc 10KVA/8KW (GP33-10KL)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ritar GP33-10KL (27096) GP33-10KL(27096)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ДБЖ ONLine 3-ФАЗИ RITAR GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW, під зовнішній АКБ, вхід 3 фази-вихід 1 фаза (415*730*930), 95кг (15791
icom.net.ua (Київ)
118 130 грн.
← купити
Ritar Ritar GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW
Венкон (Київ)
129 943 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar GP33-10KL 384Vdc 10KVA/8KW (GP33-10KL)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ ONLine 3-ФАЗИ RITAR GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW, під зовнішній АКБ, вхід 3 фази-вихід 1 фаза (415*730*930), 95кг
Comtrading.ua (Київ)
97 661 грн.
← купити
ДБЖ Ritar Online 3-Фази GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW, під зовнішній АКБ, вхід 3 фази-вихід 1 фаза (402x660x880), 153кг
MAUDAU (Київ)
106 647 грн.
← купити
ДБЖ ONLine 3-ФАЗИ RITAR GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW, під зовнішній АКБ, вхід 3 фази-вихід 1 фаза (402*660*880), 153кг Y-270
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
100 610 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RITAR GP33-10KL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж RITAR GP33-10KL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж RITAR GP33-10KL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія