шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк RIVACASE Rivapower VA1083 за ціною від 1975 грн.
Фото 13

Характеристики та опис RIVACASE Rivapower VA1083

Вага (г): 620; Розміри (мм): 150x68x40; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A1 (Вт): 18; USB-C2 (Вт): 65; USB-C1 (Вт): 65; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A1 шт.
USB-C165 Вт
USB-C265 Вт
USB-A118 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у65 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри150x68x40 мм
Вага620 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 975  до 2 870 грн.
RivaCase Зовнішній портативний акумулятор RivaCase VA1083 30000mAh Black
MTA.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор RivaCase VA1083 30000mAh Black
Soho.com.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Powerbank RIVACASE VA1083 30000mA 65W PD Black RIVAPOWER VA1083 (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
2 359 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) RIVACASE 30000mAh 65W Black (VA1083) 30000mAh 65W Black (VA1083)
Denika.ua (Харків)
2 333 грн.
← купити
УМБ Rivacase Rivapower VA1083 30000 mAh PD 65W Black
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 975 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 30000mAh RIVACASE RIVAPOWER VA1083 Black (PD 65W, LCD)
Rozetka.ua (Київ)
2 870 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея 30000mAh RIVACASE RIVAPOWER VA1083 Black (PD 65W, LCD)
Rozetka.ua (Київ)
2 839 грн.
← купити
УМБ Rivacase Rivapower VA1083 30000 mAh PD 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
2 591 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RIVACASE Rivapower VA1083, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк RIVACASE Rivapower VA1083. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк RIVACASE Rivapower VA1083 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія