шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк RIVACASE Rivapower VA2031 за ціною від 369 грн.
Фото 18

Характеристики та опис RIVACASE Rivapower VA2031

Вага (г): 210; Розміри (мм): 140x67x16; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 6300; Ємність батареї (Вт*год): 37; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 10000
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри140x67x16 мм
Вага210 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 369  до 729 грн.
RivaCase Зовнішній портативний акумулятор RivaCase RIVAPOWER VA2031 10000mAh Black
MTA.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Rivacase Rivapower 10000 mAh Black (VA2031) RIVAPOWER VA2031 (Black)
Click.ua (Київ)
539 грн.
← купити
RivaCase VA2031
Mallprix.com (Київ)
433 грн.
← купити
RivaCase RIVAPOWER 10000 mA Black (VA2031) RIVAPOWER10000mABlack(VA2031)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2031 (Black) RIVAPOWER VA2031 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
682 грн.
← купити
Батарея універсальна RivaCase 10000mA, 10W, black (VA2031) VA2031
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна RivaCase 10000mA, 10W, black (VA2031) VA2031
Itbox.ua (Київ)
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2031 (Black)
Mobicase.net (Київ)
369 грн.
← купити
УМБ (Power Bank) RivaCase Rivapower VA2031 10000 mAh Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Батарея універсальна Riva RivaPower VA2031 10000mAh 10W Black (RIVAPOWER VA2031 (Black)) RIVAPOWER VA2031 (Black)
Ktc.ua (Рівне)
489 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RIVACASE Rivapower VA2031, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк RIVACASE Rivapower VA2031. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк RIVACASE Rivapower VA2031 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія