шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити павербанк RIVACASE Rivapower VA2041 за ціною від 374 грн.
Фото 12

Характеристики та опис RIVACASE Rivapower VA2041

Вага (г): 220; Розміри (мм): 150x68x17; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; USB-A2 (Вт): 10.5; USB-A1 (Вт): 10.5; USB-C1 (Вт): 10.5; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 6300; Ємність батареї (Вт*год): 37; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 10000
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C110.5 Вт
USB-A110.5 Вт
USB-A210.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри150x68x17 мм
Вага220 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  550 грн.

від 374  до 654 грн.
Універсальна мобільна батарея Rivacase Rivapower 10000mAh Black (VA2041) RIVAPOWER VA2041 (Black)
Click.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Powerbank RIVACASE VA2041 10000mAh Black RIVAPOWER VA2041 (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
RivaCase 10000 mAh Black (VA2041 (Black)) 10000mAhBlack(VA2041(Black))
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2041 (Black)
Mobicase.net (Київ)
374 грн.
← купити
УМБ (Power Bank) RivaCase Rivapower VA2041 10000 mAh 10W Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Батарея універсальна Riva Power VA2041 10000mAh 10W Black (RIVAPOWER VA2041 (Black)) RIVAPOWER VA2041 (Black)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Rivacase RIVAPOWER VA2041 10000mAh Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2041 (Black) RIVAPOWER VA2041 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
654 грн.
← купити
УМБ RIVACASE RIVAPOWER VA2041 10000 mAh 10W Black (4260709011264)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ rivacase rivapower va2041 10000 mAh (Black)
Rozetka.ua (Київ)
561 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RIVACASE Rivapower VA2041, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк RIVACASE Rivapower VA2041. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк RIVACASE Rivapower VA2041 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія