шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк RIVACASE Rivapower VA2102 за ціною від 749 грн.
Фото 13

Характеристики та опис RIVACASE Rivapower VA2102

Вага (г): 415; Розміри (мм): 140x64x28; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри140x64x28 мм
Вага415 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 749  до 1 062 грн.
RivaCase Зовнішній портативний акумулятор RivaCase RIVAPOWER VA2102 20000mAh Black
MTA.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Powerbank RIVACASE VA2102 20000mA 22,5W QC/PD Black RIVAPOWER VA2102 (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
839 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 20000 mA, RIVAPOWER VA2102 (Black) RIVAPOWER VA2102 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
948 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 20000 mA, RIVAPOWER VA2102 (Black)
Mobicase.net (Київ)
← купити
УМБ (Power Bank) RivaCase Rivapower VA2102 10000 mAh 22.5W Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
859 грн.
← купити
Батарея універсальна Riva RivaPower VA2102 20000mAh 22.5W Black (RIVAPOWER VA2102 (Black)) RIVAPOWER VA2102 (Black)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Rivacase Rivapower VA2102 20000mAh Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
852 грн.
← купити
RivaCase 20000 mA QC/PD 22.5W VA2102 (Black) 20000mAQC/PD22.5WVA2102(Black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
УМБ RIVACASE Rivapower VA2102 10000 mAh 22.5W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Універсальна мобільна батарея 20000mAh RIVACASE RIVAPOWER VA2102 (Black) QC/PD 22,5W, чорний
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RIVACASE Rivapower VA2102, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк RIVACASE Rivapower VA2102. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк RIVACASE Rivapower VA2102 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія