шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Samsung Galaxy Buds Core

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення2Корисне2
Купити навушники Samsung Galaxy Buds Core за ціною від 1998 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Samsung Galaxy Buds Core

Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; додатково: SSC; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Автопауза; Регулювання гучності; Онлайн перекладач; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів3 шт. у кожному навушнику
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Онлайн перекладач
Регулювання гучності
Автопауза
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint / тільки пристрої Samsung /
Підтримка кодеківAAC
SSC
Голосовий асистентGoogle Assistant
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників65 мАгод
Ємність батареї кейса500 мАгод
Час роботи (з кейсом)20 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)35 год.
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
насадки додаткової фіксації
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Galaxy Buds Core spotted: Samsung India adds a launch date for ...
Full Galaxy Buds Core specs revealed, and Samsung's finally fixed ...
від 1 998  до 2 595 грн.
Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS) SM-R410NZWACIS
Gstore.com.ua (Прилуки)
2 099 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core (Black) (SM-R410NZKACIS) SM-R410NZKACIS
Jabko.ua (Львів)
2 299 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS) AE
Techno-kym.com.ua (Київ)
1 998 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS) AE
Tehno-bit.com.ua (Харків)
← купити
Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS) Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS)
Denika.ua (Харків)
2 203 грн.
← купити
Навушники Tws Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS) SM-R410NZKACIS
Openshop.ua (Київ)
2 548 грн.
← купити
Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 242 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS) SM-R410NZWACIS
Sota.store (Київ)
2 107 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS)
Mobaza.com.ua (Харків)
2 199 грн.
← купити
Наушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 154 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 501 грн.
← купити
Бездротові навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKA) (SM-R410NZKA)
Техно Їжак (Київ)
2 359 грн.
← купити
Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWA) SM-R410NZWA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS) AE MO-103997
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 372 грн.
← купити
Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core (White) (SM-R410NZWACIS) SM-R410NZWACIS
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники Tws Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS) SM-R410NZWACIS
Openshop.ua (Київ)
2 459 грн.
← купити
Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Наушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS) SM-R410NZKACIS
Sota.store (Київ)
2 295 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 269 грн.
← купити
Бездротові навушники Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS) (SM-R410NZWA)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS) Galaxy Buds Core White (SM-R410NZWACIS)
Denika.ua (Харків)
2 173 грн.
← купити
Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKA) SM-R410NZKA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 552 грн.
← купити
Навушники Samsung Galaxy Buds Core Black (SM-R410NZKACIS) AE MO-103996
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 417 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung Galaxy Buds Core, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Samsung Galaxy Buds Core. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Samsung Galaxy Buds Core у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія