шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Samsung (діагональ)
25 – 26"

Каталог /

Монітор Samsung ViewFinity S70D 27

Ціни8Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Samsung ViewFinity S70D 27 за ціною від 9999 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Samsung ViewFinity S70D 27

Габарити без підставки (мм): 613x368x42; Габарити (мм): 613x473x180; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); сенсор освітленості;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: HDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.2; Підтримка HDR; Глибина кольору: 1.07B Colors
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x473x180 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  12500 грн.

Рекомендую до покупки
25 грудня 2025, 23:23 #
Переваги:IPS, 4K, яскравість 350 кандел

Недоліки:Ні

Коментар:Чудовий монітор 4К, якісна та яскрава картинка.
Дуже якісний чорний колір. Можно легко його налаштувати завдяки джойстику знизу ( під монітором сзаду).

швидко працює, перевіряла тестами на биті пікселі, все ок !
Дуже зручно працювати з документами, з монтажем відео та обробкою фото з фотоапарату.
Рекомендую за таку ціну - дуже якісна річ.

Автор:Ольга

від 9 999  до 14 610 грн.
Монітор Samsung ViewFinity S7 (LS27D702EAUXEN)
Tomdom.in.ua (Львів)
11 825 грн.
← купити
Samsung ViewFinity S7 S70D UHD (LS27D700EAIXCI) ViewFinityS7S70DUHD(LS27D700EAIXCI)
COMFY.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Монітор Samsung 27'' ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 010 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S7 S27D700EAU 27" 4K VA 60Hz 5ms LS27D700EAUXEN
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
10 053 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity HRM S70D Monitor (LS27D700EAIXUA) -- UHD IPS / 60Hz / 5 мс / HDR10 / Eye Saver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S7 (LS27D702EAUXEN)
Zaua.store (Львів)
11 819 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S7 S27D700E (LS27D700EAUXEN)
Timesport.com.ua (Львів)
10 464 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S7 S27D700E (LS32D701EAUXEN)
Timesport.com.ua (Львів)
14 610 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung ViewFinity S70D 27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Samsung ViewFinity S70D 27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Samsung ViewFinity S70D 27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія