шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Samsung (діагональ)
25 – 26"

Каталог /

Монітор Samsung ViewFinity S90PC 27

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Samsung ViewFinity S90PC 27 за ціною від 40344 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Samsung ViewFinity S90PC 27

Габарити (мм): 611x531x135; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Bluetooth: Bluetooth v4.2; Power Delivery; Передача відео: mini DisplayPort: mini DisplayPort
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність
5120x2880 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
611x531x135 мм / з підставкою /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  52500 грн.

від 40 344  до 66 447 грн.
Монітор 27" SAMSUNG ViewFinity S90PC DP (LS27C902PAZXUA) LS27C902PAZXUA
Moyo.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAZXUA) LS27C902PAZXUA
Artline.ua (Київ)
← купити
Samsung Монітор Samsung ViewFinity S9 (LS27C902PAZXUA) White 27
MTA.ua (Київ)
← купити
Монітор SAMSUNG LS27C902PAZXUA
FOXTROT.UA (Київ)
47 300 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S9 5K (LS27C902P) LS27C902P
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
57 490 грн.
← купити
Монітор Samsung 27` ViewFinity S9 5K (LS27C902PAIXUA)
Touch (Дніпро)
41 999 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAIXUA) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Samsung LS27C902PAZXUA
Mallprix.com (Київ)
42 845 грн.
← купити
Монітор 27" SAMSUNG ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAIXUA)
Babuy.com.ua (Київ)
44 745 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung ViewFinity S90PC 27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Samsung ViewFinity S90PC 27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Samsung ViewFinity S90PC 27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія