шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Samsung (діагональ)
25 – 26"

Каталог /

Монітор Samsung ViewFinity S90PC 27

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити монітор Samsung ViewFinity S90PC 27 за ціною від 40345 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Samsung ViewFinity S90PC 27

Габарити (мм): 611x531x135; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Bluetooth: Bluetooth v4.2; Power Delivery; Передача відео: mini DisplayPort: mini DisplayPort
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність
5120x2880 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
611x531x135 мм / з підставкою /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  52500 грн.

від 40 345  до 66 447 грн.
Монітор 27" SAMSUNG ViewFinity S90PC DP (LS27C902PAZXUA) LS27C902PAZXUA
Moyo.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAZXUA) LS27C902PAZXUA
Artline.ua (Київ)
← купити
Samsung Монітор Samsung ViewFinity S9 (LS27C902PAZXUA) White 27
MTA.ua (Київ)
← купити
Монітор SAMSUNG LS27C902PAZXUA
FOXTROT.UA (Київ)
47 300 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S9 5K (LS27C902P) LS27C902P
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
57 490 грн.
← купити
Монітор Samsung 27` ViewFinity S9 5K (LS27C902PAIXUA)
Touch (Дніпро)
41 999 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAIXUA) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Samsung LS27C902PAZXUA
Mallprix.com (Київ)
42 845 грн.
← купити
Монітор 27" SAMSUNG ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAIXUA)
Babuy.com.ua (Київ)
44 745 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S9 S90PC LS27C902PAZXUA - 27" IPS / 5120x2880 / 60 Гц / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
SAMSUNG LS27C902PAZXUA
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монiтор Samsung 27" ViewFinity S90PC Silver (LS27C902PAZXUA) IPS LS27C902PAZXUA
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Samsung 27" ViewFinity s90pc dp, usb, Thunderbolt, Wi-fi, bt, mm, ips, 5120x2880 ls27c902pazxua
Tviy-Dim.com (Київ)
43 590 грн.
← купити
SAMSUNG LS27C902PAIXUA
Tehnomart.com (Київ)
41 910 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S9 5K LS27C902PAZXUA
Denika.ua (Харків)
42 789 грн.
← купити
SAMSUNG LS27C902PAZXUA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
43 989 грн.
← купити
Samsung Viewfinity S9 5K SMART (LS27C902PAIXUA) ViewfinityS95KSMART(LS27C902PAIXUA)
COMFY.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Samsung ViewFinity S9 5K LS27C902PAIXUA офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
44 699 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K (LS27C902PAZXUA) Silver LS27C902PAZXUA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Samsung Viewfinity S9 5K Smart LS27C902PAZXUA
Samsung Experience Store (Київ)
← купити
Samsung ViewFinity S9 5K (LS27C902P)
TEHNOS.UA (Київ)
41 279 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27' 5K IPS 60 Гц 5 мс LS27C902PAUXDU
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
66 447 грн.
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
Nkt.ua (Київ)
41 790 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S90PC (LS27C902PAUXEN)
Timesport.com.ua (Львів)
54 025 грн.
← купити
Монiтор Samsung 27" ViewFinity S90PC Silver (LS27C902PAZXUA) IPS LS27C902PAZXUA
icom.net.ua (Київ)
40 390 грн.
← купити
Монітор Samsung 27" ViewFinity S9 S90PC (LS27C902PAZXUA) Silver LS27C902PAZXUA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
Tv-mir.com.ua (Київ)
42 410 грн.
← купити
Монітор Samsung 27" ViewFinity S90PC DP, USB, Thunderbolt, Wi-fi, BT, MM, IPS, 5120x2880 LS27C902PAZXUA
Comtrading.ua (Київ)
40 345 грн.
← купити
Монітор Samsung 27" ViewFinity S90PC (LS27C902PAZXUA) UA LS27C902PAZXUA
Sota.store (Київ)
41 990 грн.
← купити
Монітор Samsung LS27C902PAZXUA
Q-techno.com.ua (Київ)
42 899 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 S27C902 5K IPS 75Hz (LS27C902PAZXUA)
MAUDAU (Київ)
47 815 грн.
← купити
Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAZXUA) ls27c902pazxua
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Samsung Монітор Samsung 27" ViewFinity S90PC DP, USB, Thunderbolt, Wi-Fi, BT, MM, IPS, 5120x2880 E-LS27C902PAZXUA
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 S90PC (LS27C902PAZXUA) 5120х2880 (5K) IPS 75 Hz LS27C902PAZXUA
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAZXUA) 5K IPS / 10-Bit / 99 DCI-P3 / Delta E
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Samsung Монітор Samsung ViewFinity S9 S90PC (LS27C902PAIXUA)
MTA.ua (Київ)
44 999 грн.
← купити
Монітор SAMSUNG LS27C902PAIXUA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Samsung 27` ViewFinity S9 5K (LS27C902PAZXUA)
Touch (Дніпро)
41 899 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9, 5K, SMART (LS27C902PAZXUA) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S90PC (LS27C902PAUXEN)
Timesport.com.ua (Львів)
42 389 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S90PC (LS27C902PAUXEN)
Zaua.store (Львів)
42 392 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S9 (LS27C902PAUXDU)
Timesport.com.ua (Львів)
63 113 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung ViewFinity S9 5K S27C900 (LS27C902PAIXUA) 5K IPS / 10-Bit / 99 DCI-P3 / Delta E
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung ViewFinity S90PC 27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Samsung ViewFinity S90PC 27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Samsung ViewFinity S90PC 27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія