шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI [ST10000VE001]

Конфігурації і ціни 373Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI (ST10000VE001) за ціною від 18405 грн.
Відео 9

Серия Seagate SkyHawk AI

Модифікації Seagate SkyHawk AI 10
Где купить? [ST10000VE001]
Характеристики [ST10000VE001]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
10 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17000 грн.    до  25000 грн.

від 18 405  до 28 800 грн.
Накопичувач HDD SATA 10.0TB Seagate SkyHawk Al Surveillance 256MB (ST10000VE001) ST10000VE001
Click.ua (Київ)
20 009 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk Al Surveillance SATA III 10TB (ST10000VE001) ST10000VE001
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 10TB Seagate (ST10000VE001) ST10000VE001
Itbox.ua (Київ)
21 956 грн.
← купити
Жорсткий диск внутрішній SEAGATE 10TB 3.5" 7200 256MB SATA SkyHawk AI (ST10000VE001) ST10000VE001
Moyo.ua (Київ)
21 243 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 10 TB (ST10000VE001) ST10000VE001
Openshop.ua (Київ)
19 043 грн.
← купити
Жорсткий диск SATA Seagate 10TB 7200RPM 6GB/S 256MB (ST10000VE001)
Nkt.ua (Київ)
18 822 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 10 Tb (ST10000VE001) Ua
Цифра (Київ)
23 520 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 10 Tb (ST10000VE001) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk AI 10TB SATA 256MB (ST10000VE001)
Touch (Дніпро)
19 839 грн.
← купити
Seagate ST10000VE001
Mallprix.com (Київ)
19 196 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST10000VE001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST10000VE001). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST10000VE001) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія