шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate IronWolf Pro [ST12000NT001]

Конфігурації і ціни 458Відгуки1Обговорення4Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate IronWolf Pro (ST12000NT001) за ціною від 21322 грн.
Відео 16

Серия Seagate IronWolf Pro

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Seagate IronWolf Pro 15
Где купить? [ST12000NT001]
Характеристики [ST12000NT001]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
12 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  31000 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
3 серпня 2024, 22:53 #
Переваги:+

Недоліки:-

Коментар:Маю 2 диски ST4000NE001, користують вже 3 місяці, дуже непоганий варіант за свої гроші і на порядок дешевше за WD. В цілому задоволений, гріються до 38 при запису, 34 коли просто стоять. Загалом супер!

Автор:Andrii Beshta  пользуюсь Seagate ST4000NE001 кілька місяців

від 21 322  до 35 640 грн.
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001) ST12000NT001
Click.ua (Київ)
27 879 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 12.0TB HDD SATA IronWolf Pro (ST12000NT001) ST12000NT001
ШО (Київ)
31 124 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001) ST12000NT001
Itbox.ua (Київ)
27 958 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
Nkt.ua (Київ)
21 821 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12 TB (ST12000NT001) ST12000NT001
Openshop.ua (Київ)
22 099 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12TB (ST12000NT001) Ua
Цифра (Київ)
27 338 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
A-techno.com.ua (Київ)
27 306 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE IronWolf Pro 12TB SATA/256MB (ST12000NT001)
АЛЛО (Київ)
28 049 грн.
← купити
Seagate ST12000NT001
Mallprix.com (Київ)
22 229 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12TB 3.5" 256MB 7200rpm (ST12000NT001) ST12000NT001
Jabko.ua (Львів)
21 699 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12 TB (ST12000NT001) IronWolf Pro 12 TB (ST12000NT001)
Denika.ua (Харків)
22 512 грн.
← купити
Seagate IronWolf Pro 12TB (ST12000NT001) ST12000NT001
Luckylink.kiev.ua (Київ)
27 534 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
Q-techno.com.ua (Київ)
27 858 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12 TB (ST12000NT001) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 488 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001) ST12000NT001
Comtrading.ua (Київ)
21 322 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001) ST12000NT001
Brain.com.ua (Київ)
27 896 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001) ST12000NT001
icom.net.ua (Київ)
22 211 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD Seagate IronWolf Pro 12 TB (ST12000NT001) UA ST12000NT001
Sota.store (Київ)
22 096 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001) ST12000NT001
E-server.com.ua (Київ)
24 222 грн.
← купити
Seagate ST12000NT001 — Жорсткий диск HDD Ironwolf pro 3.5'' 12 ТБ SATA 7200 об/хв
Comtrade.ua (Київ)
27 945 грн.
← купити
Seagate IronWolf Pro 12 TB (ST12000NT001)
Tehnomart.com (Київ)
21 721 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12TB 256MB 7200RPM 3.5" (ST12000NT001) ST12000NT001
Telemart.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro 12TB (ST12000NT001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
22 224 грн.
← купити
Накопичувач hdd sata 12.0tb Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256mb (st12000nt001)
Tviy-Dim.com (Київ)
22 722 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 12TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB SATAIII (ST12000NT001)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
21 498 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 12TB (ST12000NT001)
MAUDAU (Київ)
30 583 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12TB
MTA.ua (Київ)
22 499 грн.
← купити
Seagate 12TB (ST12000NT001) Жорсткий диск HDD 12TB (ST12000NT001)
Kvshop.com.ua (Київ)
23 506 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001) ST12000NT001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 444 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 12TB (ST12000NT001) ST12000NT001
Compx.ua (Київ)
28 558 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate IronWolf Pro 12.0TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
24 021 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA Seagate 12.0TB IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
MAUDAU (Київ)
22 731 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12TB
MAUDAU (Київ)
26 648 грн.
← купити
Seagate Жорсткий диск Seagate 12TB 3.5` 7200 256MB IronWolf Pro E-ST12000NT001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
29 700 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
23 283 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 12TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
23 971 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
22 847 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
30 301 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001) HDD 22355
Rozetka.ua (Київ)
29 114 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 12TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
24 063 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
24 180 грн.
← купити
Жорсткий диск для комп'ютера формфактора 3.5 дюйми ємністю 3.5 12TB Seagate ST12000NT001
Rozetka.ua (Київ)
28 008 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 12TB 3.5' 7200 256MB IronWolf Pro (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
28 122 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
23 313 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
29 139 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate IronWolf Pro 12.0TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
24 254 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate IronWolf Pro 12.0TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
23 790 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
29 934 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
29 147 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001) HDD
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 12TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
30 162 грн.
← купити
Seagate IronWolf Pro 12TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
23 619 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12TB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 12 TB Seagate IronWolf Pro (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
24 199 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0 TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm 256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
23 365 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate IronWolf Pro 12TB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
25 090 грн.
← купити
Жорсткий диск (HDD) 3.5" SATA 12TB Seagate IronWolf Pro 7200rpm/256MB (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
35 640 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
33 411 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12Tb Seagate IronWolf Pro, SATA3, 256 Мб, 7200 об/хв (ST12000NT001)
Rozetka.ua (Київ)
29 383 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST12000NT001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate IronWolf Pro (ST12000NT001). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate IronWolf Pro (ST12000NT001) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія