шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI [ST12000VE003]

Конфігурації і ціни 372Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI (ST12000VE003) за ціною від 25675 грн.
Відео 9

Серия Seagate SkyHawk AI

Модифікації Seagate SkyHawk AI 10
Где купить? [ST12000VE003]
Характеристики [ST12000VE003]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
12 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  34000 грн.

від 25 675  до 36 890 грн.
Накопичувач HDD SATA 12.0TB Seagate SkyHawk AI Surveillance 7200rpm 512MB (ST12000VE003) ST12000VE003
Click.ua (Київ)
26 619 грн.
← купити
HDD диск Seagate SkyHawk AI Surveillance 12TB SATA 7200RPM 512MB (ST12000VE003) ST12000VE003
ШО (Київ)
26 509 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000VE003) ST12000VE003
Itbox.ua (Київ)
28 391 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB Seagate (ST12000VE003)
Nkt.ua (Київ)
26 207 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 12 TB (ST12000VE003) ST12000VE003
Openshop.ua (Київ)
26 566 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk AI 12TB SATA/512MB (ST12000VE003)
АЛЛО (Київ)
27 269 грн.
← купити
Seagate ST12000VE003
Mallprix.com (Київ)
26 664 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 12TB 3.5" 512MB 7200rpm (ST12000VE003) ST12000VE003
Jabko.ua (Львів)
← купити
Seagate SkyHawk AI 12 TB (ST12000VE003)
Tehnomart.com (Київ)
26 111 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 12 TB (ST12000VE003) SkyHawk AI 12 TB (ST12000VE003)
Denika.ua (Харків)
27 062 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST12000VE003, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST12000VE003). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST12000VE003) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія