шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI [ST20000VE002]

Конфігурації і ціни 373Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI (ST20000VE002) за ціною від 41815 грн.
Відео 9

Серия Seagate SkyHawk AI

Модифікації Seagate SkyHawk AI 10
Где купить? [ST20000VE002]
Характеристики [ST20000VE002]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
20 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  55000 грн.

від 41 815  до 56 125 грн.
Накопичувач HDD SATA 20.0TB Seagate SkyHawk AI Surveillance 7200rpm 512MB (ST20000VE003) ST20000VE003
Click.ua (Київ)
47 209 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI SATA III 20TB (ST20000VE003) ST20000VE003
Ktc.ua (Рівне)
47 999 грн.
← купити
HDD диск Seagate SkyHawk AI Surveillance 20TB 7200RPM 512MB SATA (ST20000VE003) ST20000VE003
ШО (Київ)
51 831 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 20TB Seagate (ST20000VE004) ST20000VE004
Itbox.ua (Київ)
43 857 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 20TB Seagate (ST20000VE003)
Nkt.ua (Київ)
46 206 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk AI 20TB SATA 512MB (ST20000VE003)
Touch (Дніпро)
46 999 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 20TB Seagate (ST20000VE003)
A-techno.com.ua (Київ)
46 842 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk AI 20TB SATA/512MB (ST20000VE003)
АЛЛО (Київ)
47 259 грн.
← купити
Seagate ST20000VE003
Mallprix.com (Київ)
47 597 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 20TB 3.5" 512MB 7200rpm (ST20000VE004) ST20000VE004
Jabko.ua (Львів)
42 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST20000VE002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST20000VE002). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST20000VE002) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія