шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI [ST24000VE002]

Конфігурації і ціни 372Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI (ST24000VE002) за ціною від 50557 грн.
Відео 9

Серия Seagate SkyHawk AI

Модифікації Seagate SkyHawk AI 10
Где купить? [ST24000VE002]
Характеристики [ST24000VE002]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
24 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  67500 грн.

від 50 557  до 65 548 грн.
Накопичувач HDD SATA 24.0TB Seagate SkyHawk AI Surveillance 7200rpm 512MB (ST24000VE002) ST24000VE002
Click.ua (Київ)
61 809 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI SATA III 24TB (ST24000VE002) ST24000VE002
Ktc.ua (Рівне)
58 199 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002) ST24000VE002
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск SEAGATE SkyHawk Al 3.5" 24TB (ST24000VE002) ST24000VE002
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002)
Nkt.ua (Київ)
52 657 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 24 Tb (ST24000VE002)
Цифра (Київ)
60 573 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 24 Tb (ST24000VE002)
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk AI 24TB SATA 512MB (ST24000VE002)
Touch (Дніпро)
52 999 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002)
A-techno.com.ua (Київ)
52 649 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk AI 24TB SATA/512MB (ST24000VE002)
АЛЛО (Київ)
52 739 грн.
← купити
Seagate ST24000VE002
Mallprix.com (Київ)
53 581 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002) ST24000VE002
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Seagate SkyHawk AI (ST24000VE002) — Жорсткий диск внутрішній HDD 3.5" 24 ТБ SATA 7200 об/хв. ST24000VE002
Comtrade.ua (Київ)
60 086 грн.
← купити
Seagate SkyHawk AI 24TB (ST24000VE002) ST24000VE002
Luckylink.kiev.ua (Київ)
51 402 грн.
← купити
HDD-накопичувач 24TB Seagate SkyHawk AI 3.5" SATA III (ST24000VE002) ST24000VE002
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Seagate SkyHawk AI 24 TB (ST24000VE002)
Tehnomart.com (Київ)
58 248 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002)
Q-techno.com.ua (Київ)
53 098 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002) ST24000VE002
icom.net.ua (Київ)
50 557 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002) ST24000VE002
E-server.com.ua (Київ)
60 004 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002) ST24000VE002
Comtrading.ua (Київ)
50 921 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI ST24000VE002, 24TB
Svn.kiev.ua (Київ)
54 998 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 24 TB (ST24000VE002) SkyHawk AI 24 TB (ST24000VE002)
Denika.ua (Харків)
54 102 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 24 TB (ST24000VE002)
Tv-mir.com.ua (Київ)
54 228 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24tb Seagate (st24000ve002)
Tviy-Dim.com (Київ)
54 662 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 24TB
MTA.ua (Київ)
58 099 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk Al HDD 24TB 7200rpm 256MB ST24000VE002 3.5" SATAIII
Rozetka.ua (Київ)
58 849 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 24 TB (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
56 356 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
57 107 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 24 TB (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
56 735 грн.
← купити
Жорсткий диск для комп'ютера формфактора 3.5 дюйми ємністю 3.5 24TB Seagate ST24000VE002
Rozetka.ua (Київ)
56 475 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002) (1717038)
Rozetka.ua (Київ)
63 196 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk AI 24TB SATA 512MB (ST24000VE002) [155723]
Rozetka.ua (Київ)
56 049 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
55 599 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB Seagate (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
56 416 грн.
← купити
Seagate SkyHawk AI 24TB (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
56 543 грн.
← купити
Жорсткий диск 24 TB Seagate SkyHawk AI (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
57 819 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24Tb Seagate SkyHawk AI, SATA3, 512 Мб, 7200 об/хв (ST24000VE002)
Rozetka.ua (Київ)
65 548 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST24000VE002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST24000VE002). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST24000VE002) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія