шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI [ST32000VE000]

Конфігурації і ціни 380Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI (ST32000VE000) за ціною від 62941 грн.
Відео 9

Серия Seagate SkyHawk AI

Модифікації Seagate SkyHawk AI 10
Где купить? [ST32000VE000]
Характеристики [ST32000VE000]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
32 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  90000 грн.

від 62 941  до 95 030 грн.
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI SATA III 32TB (ST32000VE000) ST32000VE000
Ktc.ua (Рівне)
81 259 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000) ST32000VE000
Itbox.ua (Київ)
72 177 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000)
Nkt.ua (Київ)
72 275 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk AI 32TB SATA/512MB (ST32000VE000)
АЛЛО (Київ)
72 459 грн.
← купити
Seagate ST32000VE000
Mallprix.com (Київ)
73 544 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000) ST32000VE000
Brain.com.ua (Київ)
72 015 грн.
← купити
Seagate SkyHawk AI 32 TB (ST32000VE000) ST32000VE000
Luckylink.kiev.ua (Київ)
70 632 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000) ST32000VE000
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 32 TB (ST32000VE000) SkyHawk AI 32 TB (ST32000VE000)
Denika.ua (Харків)
62 941 грн.
← купити
HDD-накопичувач 32TB Seagate SkyHawk AI 3.5" SATA III (ST32000VE000) ST32000VE000
Vodafone.ua (Київ)
74 999 грн.
← купити
HDD диск Seagate SkyHawk AI (ST32000VE000) 32TB
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000) ST32000VE000
icom.net.ua (Київ)
69 185 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000) ST32000VE000
Comtrading.ua (Київ)
69 502 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 32 TB (ST32000VE000)
Tv-mir.com.ua (Київ)
74 233 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000)
Q-techno.com.ua (Київ)
72 077 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32tb Seagate (st32000ve000)
Tviy-Dim.com (Київ)
74 942 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate HDD 3.5 32TB SkyHawk AI (ST32000VE000)
MAUDAU (Київ)
84 670 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate SkyHawk AI (ST32000VE000) 32TB
MTA.ua (Київ)
74 199 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate HDD 3.5 32TB SkyHawk AI (ST32000VE000) ST32000VE000
Compx.ua (Київ)
73 792 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
78 296 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 32TB (ST32000VE000)
MAUDAU (Київ)
79 476 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
86 481 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
76 219 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 32TB Seagate (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
95 030 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate HDD 3.5 32TB SkyHawk AI (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
77 911 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 32 TB (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
77 521 грн.
← купити
Жесткий диск 32 TB Seagate SkyHawk AI (ST32000VE000)
Rozetka.ua (Київ)
79 259 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST32000VE000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST32000VE000). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST32000VE000) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія