шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue [ST4000VX016]

Конфігурації і ціни 181Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue (ST4000VX016) за ціною від 7986 грн.

Серия Seagate SkyHawk +Rescue

Модифікації Seagate SkyHawk +Rescue 3
Где купить? [ST4000VX016]
Характеристики [ST4000VX016]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5900 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x20 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  12000 грн.

від 7 986  до 13 397 грн.
Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate SkyHawk 256MB (ST4000VX016) ST4000VX016
Click.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB Seagate (ST4000VX016) ST4000VX016
Itbox.ua (Київ)
9 735 грн.
← купити
Жорсткий диск SEAGATE 3.5" 4TB (ST4000VX016) ST4000VX016
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 4 TB (ST4000VX016) ST4000VX016
ШО (Київ)
9 360 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB Seagate (ST4000VX016) 090-00218
Triniti-sb.com.ua (Київ)
10 350 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 4 TB (ST4000VX016) ST4000VX016
Openshop.ua (Київ)
8 370 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SATA 4TB 5900RPM 6GB/S 256MB (ST4000VX016)
Nkt.ua (Київ)
9 110 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 4 TB (ST4000VX016)
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 507 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 4 Tb (ST4000VX016) Ua
Цифра (Київ)
9 540 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 4TB (ST4000VX016)
Stls.store (Київ)
9 423 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST4000VX016, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk +Rescue (ST4000VX016). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk +Rescue (ST4000VX016) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія