шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" [ST500LM034]

Конфігурації і ціни 44Відгуки2Обговорення5Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" (ST500LM034) за ціною від 1194 грн.

Серия Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5"

Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Модифікації Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" 1
Где купить? [ST500LM034]
Характеристики [ST500LM034]
Колір
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
500 GB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Розміри
100x70x7 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2700 грн.

обычная модель, ничего особенного
29 вересня 2019, 15:25 #
Переваги:Бистрый

Недоліки:Трещит как падло

чудова модель, дуже сподобалося
1 березня, 21:22 #
Переваги:Працює вже 5,5 років

Недоліки:Діагностика показує биті сектори, треба міняти

Коментар:Норм диск

Автор:Vladyslav  пользуюсь Seagate ST1000LM049 більше року

від 1 194  до 3 254 грн.
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500GB Seagate BarraCuda Pro 7200rpm 128MB (ST500LM034) Ref ST500LM034
Click.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Жесткий диск Seagate HDD 2.5" 500 Гб 7200 rpm 128 Мб (ST500LM034)
Nkt.ua (Київ)
2 868 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro 500GB (ST500LM034) Rb
Цифра (Київ)
2 743 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate BarraCuda Pro 500GB (ST500LM034) Rb
Stls.store (Київ)
← купити
Жесткий диск для ноутбука 2.5" 500GB Seagate (ST500LM034)
A-techno.com.ua (Київ)
3 152 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Barracuda Pro 500GB 7200prm 128MB ST500LM034 2.5" SATA III
АЛЛО (Київ)
2 799 грн.
← купити
Seagate ST500LM034
Mallprix.com (Київ)
1 194 грн.
← купити
Накопичувач hdd 2.5" sata 500Gb Seagate Barracuda Pro 128mb 7200rpm (st500lm036)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 205 грн.
← купити
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 500GB Seagate (ST500LM034)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 791 грн.
← купити
Жесткий диск для ноутбука 2.5" 500GB Seagate (ST500LM034)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 003 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST500LM034, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" (ST500LM034). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate BarraCuda Pro Compute 2.5" (ST500LM034) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія