шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue [ST8000VX010]

Конфігурації і ціни 186Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue (ST8000VX010) за ціною від 17600 грн.

Серия Seagate SkyHawk +Rescue

Модифікації Seagate SkyHawk +Rescue 3
Где купить? [ST8000VX010]
Характеристики [ST8000VX010]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
8 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  24000 грн.

від 17 600  до 24 931 грн.
Жорсткий диск SEAGATE SkyHawk Surveillance 8TB 256MB SATA (ST8000VX010) ST8000VX010
FOXTROT.UA (Київ)
20 363 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010) ST8000VX010
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Nkt.ua (Київ)
19 443 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 Tb (ST8000VX010) Ua
Цифра (Київ)
19 956 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 Tb (ST8000VX010) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk 8TB SATA 256MB (ST8000VX010)
Touch (Дніпро)
18 699 грн.
← купити
Seagate ST8000VX010
Mallprix.com (Київ)
19 763 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
A-techno.com.ua (Київ)
18 656 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk 8TB SATA/256MB (ST8000VX010)
АЛЛО (Київ)
19 239 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8TB 3.5" 256MB 5400rpm (ST8000VX010) ST8000VX010
Jabko.ua (Львів)
20 268 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST8000VX010, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk +Rescue (ST8000VX010). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk +Rescue (ST8000VX010) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія