шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP [STKP16000400]

Конфігурації і ціни 413Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP (STKP16000400) за ціною від 24349 грн.

Серия Seagate Expansion STKP

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Seagate Expansion STKP 12
Где купить? [STKP16000400]
Характеристики [STKP16000400]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
16 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
блок живлення
Розміри
179x125x42 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  32000 грн.

хороша модель, сподобалося
25 жовтня 2025, 19:22 #
Переваги:Непогана швидкість, довгий USB кабель, перехідники під різні розетки, строгий лаконічний дизайн.

Недоліки:Корпус за відчуттями дуже крихкий, враховуючи масу жорсткого диску, падіння зі столу, швидше за все, не витримає. Не вистачає гумових ніжок на великій грані, щоб розмістити диск горизонтально, через це доводиться підкладати килимок для мишки щоб погасити вібрацію що передається на стіл. При встановленні так як задумав виробник (на гумові ніжки на меншій грані) диск стоїть ненадійно і може легко упасти.

Коментар:Велике, достатньо швидке сховище, але дизайн трохи непродуманий.

Автор:Den  пользуюсь Seagate STKP8000400 кілька місяців

від 24 349  до 33 678 грн.
Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 16.0TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP16000400) STKP16000400
Click.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Зовнішній HDD Seagate Expansion Desktop Drive 16TB Black (STKP16000400) STKP16000400
Ktc.ua (Рівне)
25 399 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) STKP16000400
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Nkt.ua (Київ)
25 425 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 Tb (STKP16000400)
Цифра (Київ)
24 891 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16TB (STKP16000400)
Touch (Дніпро)
27 499 грн.
← купити
Seagate STKP16000400
Mallprix.com (Київ)
25 645 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Drive 16TB USB3.0 3.5" (STKP16000400)
АЛЛО (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) STKP16000400
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
24 582 грн.
← купити
Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400)
Tehnomart.com (Київ)
25 410 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) STKP16000400
E-server.com.ua (Київ)
← купити
HDD-накопичувач 16TB Seagate Expansion Desktop (STKP16000400) STKP16000400
Vodafone.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
Seagate STKP16000400 — Зовнішній жорсткий диск HDD 3.5'' 16 ТБ USB 3.0
Comtrade.ua (Київ)
26 012 грн.
← купити
HDD диск Seagate Expansion Desktop STKP16000400 Black 16TB
Soho.com.ua (Київ)
26 309 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
25 981 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) STKP16000400
Comtrading.ua (Київ)
24 730 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400) Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400)
Denika.ua (Харків)
26 028 грн.
← купити
Зовнішній HDD Seagate Expansion Desktop 16TB (STKP16000400) Black STKP16000400
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400)
Tv-mir.com.ua (Київ)
25 563 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16tb Expansion Desktop Seagate (stkp16000400)
Tviy-Dim.com (Київ)
26 473 грн.
← купити
Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400) STKP16000400
Luckylink.kiev.ua (Київ)
24 926 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) STKP16000400
icom.net.ua (Київ)
24 349 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 3.5" 16TB Expansion Desktop (STKP16000400)
MAUDAU (Київ)
30 046 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate Expansion Desktop STKP16000400 Black 16TB
MTA.ua (Київ)
26 199 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 3.5" 16TB Expansion Desktop (STKP16000400) STKP16000400
Compx.ua (Київ)
25 835 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Drive 16TB STKP16000400 3.5" USB 3.0 External Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
MAUDAU (Київ)
30 129 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
MAUDAU (Київ)
29 971 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
28 139 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 172 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 474 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 508 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 16.0TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
30 436 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16TB (STKP16000400) [126870]
Rozetka.ua (Київ)
29 099 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
26 989 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
28 413 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 869 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
33 678 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 3.5" 16TB Expansion Desktop (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 348 грн.
← купити
Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 419 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) Seagate STKP16000400 911969
Rozetka.ua (Київ)
33 527 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 16 TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 019 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
27 340 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
32 457 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 16Tb Seagate Expansion Desktop, Black (STKP16000400)
Rozetka.ua (Київ)
26 953 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate STKP16000400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKP (STKP16000400). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKP (STKP16000400) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія