шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP [STKP24000400]

Конфігурації і ціни 413Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP (STKP24000400) за ціною від 29999 грн.

Серия Seagate Expansion STKP

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Seagate Expansion STKP 12
Где купить? [STKP24000400]
Характеристики [STKP24000400]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
24 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
блок живлення
Розміри
179x125x42 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
25 жовтня 2025, 19:22 #
Переваги:Непогана швидкість, довгий USB кабель, перехідники під різні розетки, строгий лаконічний дизайн.

Недоліки:Корпус за відчуттями дуже крихкий, враховуючи масу жорсткого диску, падіння зі столу, швидше за все, не витримає. Не вистачає гумових ніжок на великій грані, щоб розмістити диск горизонтально, через це доводиться підкладати килимок для мишки щоб погасити вібрацію що передається на стіл. При встановленні так як задумав виробник (на гумові ніжки на меншій грані) диск стоїть ненадійно і може легко упасти.

Коментар:Велике, достатньо швидке сховище, але дизайн трохи непродуманий.

Автор:Den  пользуюсь Seagate STKP8000400 кілька місяців

від 29 999  до 50 265 грн.
Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 24.0TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP24000400) STKP24000400
Click.ua (Київ)
38 032 грн.
← купити
Зовнішній HDD Seagate Expansion Desktop Drive 24TB (STKP24000400) STKP24000400
Ktc.ua (Рівне)
37 199 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск SEAGATE Expansion Desktop 24TB USB 3.0 (STKP24000400) STKP24000400
FOXTROT.UA (Київ)
37 858 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 24TB Expansion Desktop Seagate (STKP24000400) STKP24000400
Itbox.ua (Київ)
37 283 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 24TB Expansion Desktop Seagate (STKP24000400)
Nkt.ua (Київ)
37 593 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 24TB (STKP24000400)
Touch (Дніпро)
36 999 грн.
← купити
Seagate STKP24000400
Mallprix.com (Київ)
38 559 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 24TB 3.5" (STKP24000400)
АЛЛО (Київ)
38 499 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 24TB Expansion Desktop Seagate (STKP24000400) STKP24000400
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 24TB Expansion Desktop Seagate (STKP24000400)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
36 689 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate STKP24000400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKP (STKP24000400). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKP (STKP24000400) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія