шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP [STKP4000400]

Конфігурації і ціни 413Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate Expansion STKP (STKP4000400) за ціною від 7999 грн.

Серия Seagate Expansion STKP

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Seagate Expansion STKP 12
Где купить? [STKP4000400]
Характеристики [STKP4000400]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
блок живлення
Розміри
179x125x42 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  9750 грн.

хороша модель, сподобалося
25 жовтня 2025, 19:22 #
Переваги:Непогана швидкість, довгий USB кабель, перехідники під різні розетки, строгий лаконічний дизайн.

Недоліки:Корпус за відчуттями дуже крихкий, враховуючи масу жорсткого диску, падіння зі столу, швидше за все, не витримає. Не вистачає гумових ніжок на великій грані, щоб розмістити диск горизонтально, через це доводиться підкладати килимок для мишки щоб погасити вібрацію що передається на стіл. При встановленні так як задумав виробник (на гумові ніжки на меншій грані) диск стоїть ненадійно і може легко упасти.

Коментар:Велике, достатньо швидке сховище, але дизайн трохи непродуманий.

Автор:Den  пользуюсь Seagate STKP8000400 кілька місяців

від 7 999  до 11 215 грн.
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Drive 4TB External Black (STKP4000400) STKP4000400
FOXTROT.UA (Київ)
8 297 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400) STKP4000400
Itbox.ua (Київ)
8 109 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400)
Nkt.ua (Київ)
8 302 грн.
← купити
Seagate STKP4000400
Mallprix.com (Київ)
8 450 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 4TB Expansion Black 3.5" USB 3.0 (STKP4000400)
АЛЛО (Київ)
7 999 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400) STKP4000400
Brain.com.ua (Київ)
8 091 грн.
← купити
Зовнішній HDD Seagate Expansion Desktop 4TB (STKP4000400) Black STKP4000400
Telemart.ua (Київ)
8 275 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
8 040 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 4 TB (STKP4000400) Expansion Desktop 4 TB (STKP4000400)
Denika.ua (Харків)
8 512 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400) STKP4000400
Comtrading.ua (Київ)
8 237 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400) STKP4000400
icom.net.ua (Київ)
8 081 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400) STKP4000400
E-server.com.ua (Київ)
8 298 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 4 TB (STKP4000400)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 572 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4tb Expansion Desktop Seagate (stkp4000400)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 694 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 4TB Expansion Desktop (STKP4000400)
MAUDAU (Київ)
9 804 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate Expansion Desktop Drive STKP4000400 Black 4TB
MTA.ua (Київ)
8 599 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 4TB Expansion Desktop (STKP4000400) STKP4000400
Compx.ua (Київ)
8 449 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Drive 4 TB STKP4000400 3.5" USB 3.0 External Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 3.5" 4TB Expansion Desktop (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
9 194 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
8 985 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 4.0TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
10 101 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 4 TB (STKP4000400) [68679]
Rozetka.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 4TB (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
9 303 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
8 689 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 3.5" 4TB Expansion Desktop (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
9 284 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 3.5" 4TB Expansion Desktop (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
9 107 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
11 215 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 4TB Expansion Desktop (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
8 954 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400) Seagate STKP4000400 911942
Rozetka.ua (Київ)
10 680 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 4 TB Seagate Expansion Desktop Black (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
9 149 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 4TB Expansion Desktop Seagate (STKP4000400)
Rozetka.ua (Київ)
8 826 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate STKP4000400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKP (STKP4000400). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate Expansion STKP (STKP4000400) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія