шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate Classic Game Drive for Xbox [STKX5000403]

Конфігурації і ціни 66Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate Classic Game Drive for Xbox (STKX5000403) за ціною від 8039 грн.
Відео 18Фото 8

Серия Seagate Classic Game Drive for Xbox

Модифікації Seagate Classic Game Drive for Xbox 2
Где купить? [STKX5000403]
Характеристики [STKX5000403]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ігрової приставки
Об'єм
5 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Розміри
123x81x22 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  9750 грн.

від 8 039  до 11 280 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB Game Drive for Xbox Seagate (STKX5000403) STKX5000403
Itbox.ua (Київ)
8 341 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Game Drive для Xbox 5TB White (STKX5000100)
Touch (Дніпро)
8 239 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Game Drive для Xbox 5TB 2.5" USB 3.2 (STKX5000403)
АЛЛО (Київ)
8 769 грн.
← купити
Seagate STKX5000403
Mallprix.com (Київ)
8 730 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB Game Drive for Xbox Seagate (STKX5000403) STKX5000403
Brain.com.ua (Київ)
8 294 грн.
← купити
HDD диск Seagate External Game Drive for Xbox (STKX5000403) Black 5TB
Soho.com.ua (Київ)
8 969 грн.
← купити
Зовнішній ігровий накопичувач SEAGATE HDD для Xbox (2,5 дюйма/5 ТБ/USB 3.0) STKX5000403
Comtrading.ua (Київ)
8 505 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB Game Drive for Xbox Seagate (STKX5000403) STKX5000403
icom.net.ua (Київ)
← купити
Портативний жорсткий диск Seagate Game Drive for Xbox 5TB USB3.2 (STKX5000403) STKX5000403
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Seagate Game Drive 5TB For XBOX (STKX5000100)
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 264 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate STKX5000403, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate Classic Game Drive for Xbox (STKX5000403). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate Classic Game Drive for Xbox (STKX5000403) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія