шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 34Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD)  за ціною від 5766 грн.
Відео 2Фото 25

Серия Seagate Ultra Touch

Модифікації Seagate Ultra Touch 1
Где купить? [STMA2000400]
Характеристики [STMA2000400]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-C 10Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
115x80x13 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7000 грн.

від 5 766  до 7 429 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Ultra Touch Cloud White (STMA2000400) STMA2000400
Click.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Зовнішній HDD Seagate Ultra Touch 2TB Cloud White (STMA2000400) STMA2000400
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній жорсткий диск SEAGATE 2.5" USB 2.0 TB Ultra Touch Cloud White (STMA2000400) STMA2000400
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Ultra Touch Seagate (STMA2000400) STMA2000400
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2TB (STMA2000400)
Touch (Дніпро)
5 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2 TB (STMA2000400) STMA2000400
Openshop.ua (Київ)
6 150 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Ultra Touch Cloud White (STMA2000400)
Nkt.ua (Київ)
5 832 грн.
← купити
Seagate STMA2000400
Mallprix.com (Київ)
6 832 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2TB White (STMA2000400)
АЛЛО (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Ultra Touch Seagate (STMA2000400) STMA2000400
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Seagate Ultra Touch 2TB USB Type-C (STMA2000400) Cloud White STMA2000400
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Ultra Touch Seagate (STMA2000400)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
6 494 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Ultra Touch Seagate (STMA2000400) STMA2000400
Comtrading.ua (Київ)
5 905 грн.
← купити
Seagate Ultra Touch 2TB (STMA2000400) STMA2000400
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 766 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2 TB (STMA2000400)
Zhuk.ua (Київ)
6 048 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2tb Ultra Touch Seagate (stma2000400)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 099 грн.
← купити
Seagate Ultra Touch 2 TB (STMA2000400)
Tehnomart.com (Київ)
5 933 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate Ultra Touch Cloud White (STMA2000400) Ultra Touch Cloud White (STMA2000400)
Denika.ua (Харків)
5 981 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Ultra Touch Seagate (STMA2000400) STMA2000400
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2 TB (STMA2000400)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 766 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 2 TB Ultra Touch STMA2000400
MAUDAU (Київ)
6 864 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate Ultra Touch STMA2000400 2TB
MTA.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 2.5" 2TB Ultra Touch (STMA2000400) STMA2000400
Compx.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2TB STMA2000400 2.5" USB Type-C Cloud White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Ultra Touch Cloud White (STMA2000400)
Rozetka.ua (Київ)
6 286 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 2.5" 2TB Ultra Touch (STMA2000400)
Rozetka.ua (Київ)
7 030 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2 TB (STMA2000400) [89265]
Rozetka.ua (Київ)
6 349 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Seagate 2.5" 2TB Ultra Touch (STMA2000400)
Rozetka.ua (Київ)
6 891 грн.
← купити
Seagate Ultra Touch 2TB (STMA2000400)
Rozetka.ua (Київ)
6 343 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2 TB Seagate Ultra Touch (STMA2000400)
Rozetka.ua (Київ)
7 429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate STMA2000400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія