шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Sencor SHI 4601GD за ціною від 1037 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Sencor SHI 4601GD

автоматичне вимкнення; Регулювання температури (°C): 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220, 230; Температурні режими: 12; Потужність (Вт): 50; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
50 Вт
Температурні режими
12
Регулювання температури
120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220, 230 °C
Ширина пластини
27 мм
Довжина пластини
100 мм
Вигнуті пластини
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
50 с
Функції
автоматичне вимкнення / через 60 хвилин /
Насадки і комплектація
випрямляч
Дисплей
Вхідна напруга 110/230В
Поворот шнура на 360°
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 037  до 2 457 грн.
Стайлер Sencor SHI 4601GD
Tomdom.in.ua (Львів)
2 457 грн.
← купити
Прилад для укладання волосся SENCOR SHI 4601GD
ТЕХНОточка (Київ)
1 037 грн.
← купити
Стайлер Sencor SHI 4601GD
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 528 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Sencor SHI 4601GD
Rozetka.ua (Київ)
1 340 грн.
← купити
Стайлер Sencor SHI 4601GD
Zaua.store (Львів)
2 451 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SHI 4601GD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Sencor SHI 4601GD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Sencor SHI 4601GD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія