шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити фен Sencor SHS 0900GD за ціною від 1799 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Sencor SHS 0900GD

автоматичне вимкнення; таймер оповіщення; автообертання насадки; Регулювання температури (°C): 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220; Температурні режими: 11; Потужність (Вт): 45; Тип пристрою: автоматична плойка
Колір
Тип пристрою
автоматична плойка
Потужність
45 Вт
Температурні режими
11
Регулювання температури
120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220 °C
Покриття нагрівального елементу
титан
Час нагрівання
45 с
Функції
автообертання насадки / праворуч і ліворуч /
таймер оповіщення
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
пряма плойка
чохол / футляр
Дисплей
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
2 м
Вага
460 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2700 грн.

від 1 799  до 2 737 грн.
Автоматична плойка SENCOR SHS 0900GD 41010312
FOXTROT.UA (Київ)
2 199 грн.
← купити
Sencor Плойка Sencor SHS 0900GD
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Плойка Sencor SHS 0900GD
АЛЛО (Київ)
← купити
Прилад для укладання волосся Sencor SHS 0900GD
Click.ua (Київ)
← купити
SENCOR SHS 0900GD
Pro100market.com.ua (Київ)
2 363 грн.
← купити
Автостайлер Sencor Shs 0900GD
Openshop.ua (Київ)
2 737 грн.
← купити
SENCOR SHS 0900GD
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 375 грн.
← купити
Стайлер Sencor Shs 0900GD
Цифра (Київ)
2 412 грн.
← купити
Стайлер Sencor Shs 0900GD
Stls.store (Київ)
2 436 грн.
← купити
Плойка Sencor SHS 0900GD (41010312)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SHS 0900GD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Sencor SHS 0900GD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Sencor SHS 0900GD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія