шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Sencor SHS 9200RS за ціною від 7131 грн.
Відео 1Фото 28

Характеристики та опис Sencor SHS 9200RS

самоочищення; автоматичне вимкнення; автообертання насадки; Холодне повітря; Регулювання температури (°C): 20 – 75; Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1500; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1500 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Регулювання температури
20 – 75 °C
Холодне повітря
Швидкість повітряного потоку
20 м/с
Рівень шуму
75 дБ
Діаметр щітки
38, 50 мм
Діаметр плойки
32 мм
Покриття нагрівального елементу
турмалін
Функції
автообертання насадки
автоматичне вимкнення
самоочищення
Насадки і комплектація
насадка-фен
дифузор
кругла щітка / 4 шт. /
плоска щітка / 1 шт. /
пряма насадка Коанда 2 шт. (права/ліва)
насадка Коанда для розгладження
чохол / футляр
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  9750 грн.

від 7 131  до 9 989 грн.
Sencor Стайлер SENCOR SHS 9200RS
MTA.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Мультистайлер Sencor SHS 9200RS (41025995)
MAUDAU (Київ)
8 999 грн.
← купити
Прилад для укладання волосся SENCOR SHS 9200RS
ТЕХНОточка (Київ)
7 131 грн.
← купити
Мультистайлер SENCOR SHS 9200RS 41025995
icom.net.ua (Київ)
7 470 грн.
← купити
Стайлер Sencor SHS 9200RS UA
Sota.store (Київ)
7 999 грн.
← купити
Мультистайлер Sencor SHS 9200RS
Denika.ua (Харків)
8 397 грн.
← купити
Набір для укладки волосся Sencor shs 9200rs (41025995)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 157 грн.
← купити
Sencor SHS 9200RS SHS9200RS
COMFY.ua (Київ)
9 989 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SHS 9200RS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Sencor SHS 9200RS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Sencor SHS 9200RS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія