шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Sennheiser (підключення)

Каталог /

Навушники Sennheiser Accentum True Wireless

Ціни102Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10
Купити навушники Sennheiser Accentum True Wireless за ціною від 4901 грн.
Відео 14Фото 18

Характеристики та опис Sennheiser Accentum True Wireless

Вага (г): 6; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 6; AAC; підтримка aptX: aptX; LC3 (LE Audio); Auracast; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 7; Чутливість (дБ): 107
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон5 – 21000 Гц
Чутливість107 дБ
Діаметр динаміка7 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 0.008 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Функції та можливості
Мобільний застосунок / Sennheiser Smart Control /
Регулювання гучності
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Auracast
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
aptX
AAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників55 мАгод
Ємність батареї кейса420 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (без шумозниження)8 год
Час роботи (з кейсом)28 год
Швидка зарядка10 хвилин на 1 годину роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага6 г
Комплектаціясиліконові насадки 4 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  6750 грн.

від 4 901  до 10 399 грн.
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 998 грн.
← купити
Sennheiser Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue
MTA.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless White
Soho.com.ua (Київ)
7 569 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless (Blue)
Musician.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Touch (Дніпро)
5 319 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Sennheiser Accentum True Wireless ANC Blue (700264) 700264
Click.ua (Київ)
5 149 грн.
← купити
Навушники SENNHEISER ACCENTUM True Wireless Blue 700264
ШО (Київ)
7 169 грн.
← купити
Гарнітура SENNHEISER ACCENTUM True Wireless Blue (700264) 700264
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Цифра (Київ)
5 632 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Stls.store (Київ)
5 683 грн.
← купити
Навушники SENNHEISER ACCENTUM True Wireless Білі
Tendo.com.ua (Київ)
4 901 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) Accentum True Wireless White (700263)
Denika.ua (Харків)
5 408 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264)
Tehnomart.com (Київ)
5 849 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Timesport.com.ua (Львів)
6 091 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 388 грн.
← купити
Навушники Tws Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264) 700264
Openshop.ua (Київ)
5 866 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262) (700262)
Техно Їжак (Київ)
5 899 грн.
← купити
Бездротові мікрофони Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 965 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 547 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Mobicase.net (Київ)
5 089 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless (700263) White 700263
Vodafone.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum True Wireless Bluetooth 5.3 white VSLUS700263
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 117 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 493 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless (White)
Citrus.ua (Київ)
10 399 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Zhuk.ua (Київ)
5 594 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 181 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) UA 700263
Sota.store (Київ)
5 904 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Sennheiser Accentum True Wireless blue ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
6 073 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262) 700262
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 614 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Foroom.com.ua (Київ)
5 329 грн.
← купити
Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) AccentumTrueWirelessWhite(700263)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
MAUDAU (Київ)
5 935 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264) 700264
Kvshop.com.ua (Київ)
6 677 грн.
← купити
TWS Sennheiser Accentum True Wireless blue (700264) UA MO-100494
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 766 грн.
← купити
Навушники SENNHEISER ACCENTUM True Wireless White (700263)
Rozetka.ua (Київ)
5 920 грн.
← купити
Sennheiser Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless White
MTA.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Sennheiser Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue
Soho.com.ua (Київ)
6 309 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black
Soho.com.ua (Київ)
5 719 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) 700263
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура SENNHEISER ACCENTUM True Wireless White (700263) 700263
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
Цифра (Київ)
6 136 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
Stls.store (Київ)
6 190 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники SENNHEISER ACCENTUM True Wireless Сині
Tendo.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264) Accentum True Wireless Blue (700264)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262) ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Denika.ua (Харків)
5 456 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 097 грн.
← купити
Навушники Tws Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) 700263
Openshop.ua (Київ)
5 619 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) (700263)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Tws Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262) 700262
Openshop.ua (Київ)
7 792 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum True Wireless White Bt 5.3 Class 1; гібридний ANC (700263)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 502 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum True Wireless Bluetooth 5.3 black VSLUS700262
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 153 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Redprice.sale (Львів)
6 094 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 100 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Saren.com.ua (Львів)
6 101 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 571 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264) UA 700264
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) 700263
Sota.store (Київ)
5 400 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Sennheiser Accentum True Wireless white ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264) 700264
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 330 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263) 700263
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264) AccentumTrueWirelessBlue(700264)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262) 700262
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники TWS Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262)
Timesport.com.ua (Львів)
5 382 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Blue (700264)
Timesport.com.ua (Львів)
8 025 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262)
MAUDAU (Київ)
← купити
TWS Sennheiser Accentum True Wireless blue (700264) UA
MAUDAU (Київ)
6 112 грн.
← купити
TWS Sennheiser Accentum True Wireless white (700263) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
MAUDAU (Київ)
6 446 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
MAUDAU (Київ)
← купити
Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) Гарнітура Accentum True Wireless White (700263)
Kvshop.com.ua (Київ)
6 077 грн.
← купити
Sennheiser Accentum True Wireless Black (700262) Гарнітура Accentum True Wireless Black (700262)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TWS Sennheiser Accentum True Wireless white (700263) UA MO-100495
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262) NW66858
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 466 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Sennheiser Accentum True Wireless, IP54, ANC, BT5.3, 8/28h, Blue UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
8 308 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Sennheiser Accentum True Wireless, IP54, ANC, BT5.3, 8/28h, white UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
Rozetka.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263) [142814]
Rozetka.ua (Київ)
6 149 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
Rozetka.ua (Київ)
6 445 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Rozetka.ua (Київ)
6 284 грн.
← купити
Навушники TWS Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Rozetka.ua (Київ)
6 493 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless White (700263)
Rozetka.ua (Київ)
6 436 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum True Wireless Blue (700264)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless Blue (6989332)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless White (6989333)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless білий (6989333)
Rozetka.ua (Київ)
6 174 грн.
← купити
Навушники бездротові Sennheiser Accentum True Wireless сині (6989332)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless Black (700262)
Rozetka.ua (Київ)
6 550 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM True Wireless White (700263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sennheiser Accentum True Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Sennheiser Accentum True Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Sennheiser Accentum True Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія