шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Sennheiser Accentum Plus

Ціни67Опис Відгуки  Обговорення  Корисне12
Купити навушники Sennheiser Accentum Plus за ціною від 6949 грн.
Відео 14Фото 22

Характеристики та опис Sennheiser Accentum Plus

Вага (г): 227; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 50; додатково: mSBC, CVSD; AAC; підтримка aptX: aptX Adaptive; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Bass Boost; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 37; Чутливість (дБ): 106; Частотний діапазон (Гц): 10 – 22000
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняBluetooth v5.2
micro-Jack (2.5 мм)
ШтекерГ-подібний
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Радіус дії10 м
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс560 Ом / активний режим/ 95 Ом - пасивний режим /
Частотний діапазон10 – 22000 Гц
Чутливість106 дБ
Діаметр динаміка37 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень< 0.3 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Частотний діапазон50 – 8000 Гц
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок / Sennheiser Smart Control /
Регулювання гучності
Bass Boost
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківaptX Adaptive
AAC
mSBC, CVSD
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників800 мАгод
Час зарядки3.5 год
Час роботи (музика)50 год
Швидка зарядка10 хвилин на 5 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага227 г
Комплектаціяфутляр
додатковий кабель
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 949  до 11 959 грн.
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
Portativ.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless (Black)
Musician.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless (Black) 700176
Jabko.ua (Львів)
← купити
Bluetooth-гарнiтура Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177) 700177
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176) 700176
ШО (Київ)
8 599 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless Black 700176
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Sennheiser Accentum Plus Wireless Black
Evomusic.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless Black (700176) 700176
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 190 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Цифра (Київ)
8 523 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники SENNHEISER ACCENTUM Plus Wireless Білі
Tendo.com.ua (Київ)
7 613 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177) Accentum Plus Wireless White (700177)
Denika.ua (Харків)
7 822 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 119 грн.
← купити
Sennheiser Plus Wireless (700176) PlusWireless(700176)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177) 700177
Openshop.ua (Київ)
8 276 грн.
← купити
Sennheiser Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless White (700177)
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White 700177
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum Plus (чорні)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 401 грн.
← купити
Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM PLUS Wireless Bluetooth 5.2 black VSLUS700176
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 666 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless (White) 700177
Citrus.ua (Київ)
← купити
Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177) 700177
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 991 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Redprice.sale (Львів)
7 116 грн.
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless Black (700176)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 874 грн.
← купити
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless White (700177)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless White (700177)
Foroom.com.ua (Київ)
8 279 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
MAUDAU (Київ)
10 013 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless (White)
Musician.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless (White) 700177
Jabko.ua (Львів)
← купити
Bluetooth-гарнiтура Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176) 700176
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177) 700177
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless White 700177
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Sennheiser Accentum Plus Wireless White
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники SENNHEISER ACCENTUM Plus Wireless Чорні
Tendo.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 955 грн.
← купити
Sennheiser Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless Black (700176)
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176) Accentum Plus Wireless Black (700176)
Denika.ua (Харків)
8 257 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black 700176
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Sennheiser Accentum Plus (білі)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 253 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 122 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Saren.com.ua (Львів)
7 123 грн.
← купити
Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176) 700176
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless (Black) 700176
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless White (700177)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless Black (700176)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless Black (700176)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177) AccentumPlusWirelessWhite(700177)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Timesport.com.ua (Львів)
7 113 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
Timesport.com.ua (Львів)
6 949 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Accentum Plus Wireless White Sennheiser (2000003372386)
Rozetka.ua (Київ)
9 855 грн.
← купити
Навушники Accentum Plus Wireless Black Sennheiser (2000003337682)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
9 084 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
9 254 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless White (700177)
Rozetka.ua (Київ)
9 308 грн.
← купити
Навушники Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Rozetka.ua (Київ)
9 826 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless White (6965505)
Rozetka.ua (Київ)
11 959 грн.
← купити
Гарнітура Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (6965504)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Sennheiser Accentum Plus Wireless Black (700176)
Rozetka.ua (Київ)
8 184 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sennheiser Accentum Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Sennheiser Accentum Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Sennheiser Accentum Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія