шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити газонокосарка Sequoia SBB2025BU-EV за ціною від 4123 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Sequoia SBB2025BU-EV

Вага (кг): 3.85; Рівень шуму (дБ): 96; Безщітковий двигун; Ремінь: плечовий ремінь; Особливості: розбірна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина ножа тримера (см): 25.5; Ширина захвату (см): 30; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
30 см
Матеріал деки
пластик
Вага
3.85 кг / без акумулятора /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4800 грн.    до  6250 грн.

від 4 123  до 7 369 грн.
Коса акумуляторна SEQUOIA SBB2025BU-EV
Esco.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Коса акумуляторна SEQUOIA SBB2025BU-EV
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Тример садовий акумуляторний SEQUOIA SBB2025BU-EV 20В (без АКБ и ЗУ) (SBB2025BU)
Moyo.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Коса акумуляторна SEQUOIA SBB2025BU-EV
Kitkey.com.ua (Київ)
← купити
Коса акумуляторна Sequoia з АКБ та ЗП SBB2025BU-EV
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Тример акумуляторний SEQUOIA SBB2025BU-EV
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 693 грн.
← купити
Тример акумуляторний SEQUOIA SBB2025BU-EV
Redprice.sale (Львів)
4 690 грн.
← купити
Тример акумуляторний SEQUOIA SBB2025BU-EV
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Тример садовий sequoia 20 в, 4Ah, 7500 об/хв, 25мм (ніж)/30 см (ліска) (sbb2025bu-ev)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 123 грн.
← купити
Коса акумуляторна Sequoia з АКБ та ЗП SBB2025BU-EV
MAUDAU (Київ)
← купити
SEQUOIA Тримір садовий акумуляторний SBB2025BU-EV 20В 25-30см 7500об/хв 4.0кг без АКБ та ЗП E-SBB2025BU
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Акумуляторний садовий тример SEQUOIA SBB2025BU-EV 20В, 25-30 см, 7500 об/хв, вага 4.0 кг (без батареї та зарядного пристрою)
Rozetka.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Тример акумуляторний SEQUOIA SBB2025BU-EV
Timesport.com.ua (Львів)
4 687 грн.
← купити
Тример акумуляторний SEQUOIA SBB2025BU-EV
Tomdom.in.ua (Львів)
4 696 грн.
← купити
SEQUOIA Тример садовий акумуляторний SBB2025BU-EV 20В 25-30см 7500об/хв 4.0кг без АКБ та ЗП
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити
Коса акумуляторна Sequoia з АКБ та ЗП SBB2025BU-EV
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример садовий sequoia 20 ст, 4Ah, 7500 об/хв, 25мм (ніж)/30 см (ліска) (sbb2025bu-ev)
Rozetka.ua (Київ)
4 749 грн.
← купити
Коса акумуляторна SEQUOIA SBB2025BU-EV
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коса акумуляторна SEQUOIA SBB2025BU-EV
Rozetka.ua (Київ)
7 369 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sequoia SBB2025BU-EV, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Sequoia SBB2025BU-EV. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Sequoia SBB2025BU-EV у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія