шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка Procraft ATA40B за ціною від 4855 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис Procraft ATA40B

Вага (кг): 4.2; Рівень шуму (дБ): 96; Плавний пуск; Безщітковий двигун; Особливості: Ремінь: плечовий ремінь; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 42; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
42 см
Тип штанги
пряма
Матеріал деки
пластик
Вага
4.2 кг / без акумулятора /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  5750 грн.

від 4 855  до 5 298 грн.
Акумуляторний триммер Procraft ATA40B (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Dinastiya.com.ua (Київ)
4 855 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA40B (1 АКБ та ЗП, велосипедна рукоятка)
Rozetka.ua (Київ)
5 220 грн.
← купити
Акумуляторний триммер Procraft ATA40B (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Rozetka.ua (Київ)
5 200 грн.
← купити
Акумуляторний триммер Procraft ATA40B (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний садовий тример Procraft ATA-40B UNIVERSAL бездротова газонокосарка Li-Ion 40V/4Ah для косіння трави бур'янів т
Rozetka.ua (Київ)
5 298 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA40B (1 АКБ та ЗП) (030410)
Rozetka.ua (Київ)
5 210 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft ATA40B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Procraft ATA40B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Procraft ATA40B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія