шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка Procraft PTA26BL за ціною від 2699 грн.
Відео 3Фото 25

Характеристики та опис Procraft PTA26BL

Вага (кг): 2.6; Рівень шуму (дБ): 89; Захист від вологи: IP20; Безщітковий двигун; Потужність двигуна (Вт): 1200; Ремінь: плечовий ремінь; телескопічна штанга; Особливості: регулювання нахилу штанги; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина ножа тримера (см): 20; Ширина захвату (см): 30; Тип двигуна: електричний (акумулятор)
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
30 см
Тип штанги
пряма
Потужність двигуна
1200 Вт
Матеріал деки
пластик
Вага
2.6 кг / з акумулятором /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 699  до 3 999 грн.
Тример і мотокоса Акумуляторний триммер PRO-CRAFT PTA-26 Bl (з АКБ 20В 3А/год)
Stls.store (Київ)
2 760 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL (1 акб) UA
Sota.store (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL (1 акб)
Procraft.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL (з 1 АКБ та ЗП) Акція!
АЛЛО (Київ)
2 699 грн.
← купити
Тример акумуляторний Procraft PTA26BL 032026
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL (1 АКБ та ЗП) (032026Pro)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний триммер коса Procraft PTA26BL (3 1 АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL з 2 АКБ + ліска 3 мм 144 м, Бесщеточный двигатель, тример для трави
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL з 1 АКБ + ліска 3 мм 144 м, Безщітковий двигун тример для трави
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA26BL (1 акб) (032026)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft pta26bl (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
3 517 грн.
← купити
Акумуляторний триммер коса Procraft PTA26BL (3 1 АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
2 740 грн.
← купити
Тример акумуляторний Procraft PTA-26 BL (з АКБ та ЗУ)
Rozetka.ua (Київ)
2 898 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft PTA26BL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Procraft PTA26BL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Procraft PTA26BL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія