шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка Procraft PTA25 за ціною від 1049 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Procraft PTA25

Вага (кг): 3.9; Рівень шуму (дБ): 82; телескопічна штанга; Особливості: регулювання нахилу штанги; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 15; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
15 см
Тип штанги
пряма
Матеріал деки
пластик
Вага
3.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2300 грн.

від 1 049  до 2 683 грн.
Тример і мотокоса Акумуляторний триммер PRO-CRAFT PTA-25 (з 2 АКБ 20В 1,5А/год)
Stls.store (Київ)
1 935 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб)
Procraft.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб) UA
Sota.store (Київ)
← купити
Тример акумуляторний PRO-CRAFT PTA-25 (2 АКБ та ЗП) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Тример акумуляторний Procraft PTA25 030275
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб)
Dinastiya.com.ua (Київ)
1 800 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft pta25 (2 акб)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 206 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 2 АКБ та ЗП (030275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна електрокоса ProCraft PTA-25 (2 акумулятори, зарядний пристрій, телескопічна штанга, 8 насадок у комплекті)
Rozetka.ua (Київ)
2 332 грн.
← купити
Акумуляторний триммер коса Procraft PTA25 (3 2 АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
1 995 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб)
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft pta25 (2 акб)
Rozetka.ua (Київ)
2 683 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25, 2 АКБ, в комплекті з захисними окулярами та робочими рукавичками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 2 АКБ та ЗП (030275)
Rozetka.ua (Київ)
1 915 грн.
← купити
Тримір аккумуляторний ProCraft PTA25 (2 аккумулятори + зарядний)
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Тримір акумуляторний Procraft PTA25 (114985)
Rozetka.ua (Київ)
2 245 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб)
Rozetka.ua (Київ)
2 200 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2 акб)
Rozetka.ua (Київ)
2 032 грн.
← купити
Тример акумуляторний Procraft PTA-25 (без АКБ та ЗУ)
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft PTA25, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Procraft PTA25. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Procraft PTA25 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія