шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити газонокосарка Procraft ATA40/2 за ціною від 4499 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Procraft ATA40/2

Рівень шуму (дБ): 93; Плавний пуск; Безщітковий двигун; Ремінь: плечовий ремінь; Особливості: розбірна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 42; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
42 см
Тип штанги
пряма
Матеріал деки
пластик
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  6000 грн.

від 4 499  до 6 307 грн.
Акумуляторний триммер Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Sertan.com.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Акумуляторний триммер Procraft ata40/2 (2 акб та зп) велосипедна ручка
Tviy-Dim.com (Київ)
5 445 грн.
← купити
Акумуляторний триммер Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка (ATA402) UA ATA402
Sota.store (Київ)
4 950 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Procraft.ua (Київ)
← купити
Триммер акумуляторний Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) 030407
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Тример акумуляторний Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП)(030407) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Акумуляторний триммер Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Dinastiya.com.ua (Київ)
4 604 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) (030407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна електрокоса ProCraft ATA-40/2 (безщіткова, 40В, 2 акумулятори по 4 А/год, зарядний пристрій, велосипедна ручка,
Rozetka.ua (Київ)
6 307 грн.
← купити
Акумуляторна коса Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft ATA40/2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Procraft ATA40/2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Procraft ATA40/2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія