шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити газонокосарка Procraft PTA25BL за ціною від 2455 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Procraft PTA25BL

Вага (кг): 4.7; Рівень шуму (дБ): 90; Безщітковий двигун; телескопічна штанга; Особливості: регулювання нахилу штанги; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 23; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
23 см
Тип штанги
пряма
Матеріал деки
пластик
Вага
4.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3200 грн.

від 2 455  до 3 366 грн.
Тример акумуляторний PRO-CRAFT PTA-25 BL (1 АКБ)
АЛЛО (Київ)
2 640 грн.
← купити
Тример акумуляторний Procraft PTA25BL 030276
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL (1 акб)
Dinastiya.com.ua (Київ)
2 455 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL 1 АКБ та ЗП (030276)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний триммер коса Procraft PTA25BL (3 1 АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft pta25bl (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
3 366 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL, АКБ 3 А/год, комплект насадок, захисні окуляри та робочі рукавички
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft PTA25BL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Procraft PTA25BL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Procraft PTA25BL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія