шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити газонокосарка Procraft ATA20BS за ціною від 3270 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Procraft ATA20BS

Вага (кг): 5.8; Рівень шуму (дБ): 96; Плавний пуск; Ремінь: плечовий ремінь; Особливості: розбірна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 42; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
42 см
Тип штанги
пряма
Матеріал деки
пластик
Вага
5.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4200 грн.

від 3 270  до 7 100 грн.
Тример і мотокоса Акумуляторний тример PRO-CRAFT ATA-20BS (з АКБ 20В 4А/год)
Stls.store (Київ)
3 540 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка 030296
Sertan.com.ua (Київ)
3 270 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Procraft.ua (Київ)
← купити
Тример акумуляторний Procraft ATA20BS 030296
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка (ATA20BS1b) UA ATA20BS1b
Sota.store (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft ata20bs (1 акб та зп) велосипедна ручка
Tviy-Dim.com (Київ)
3 930 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) (030296)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна електрокоса ProCraft ATA-20BS (безщіткова, 1 акумулятор 4 А/год, зарядний пристрій, розбірна штанга)
Rozetka.ua (Київ)
4 346 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП, велосипедна ручка, розбірна штанга)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ і ЗП) велосипедна ручка
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ata20bs (1 акб та зп) велосипедна ручка
Rozetka.ua (Київ)
4 456 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ і ЗП) в комплекті із захисними окулярами та робочими рукавичками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір акумуляторного інструменту Procraft: тример ATA20BS та кусторез Procraft PZA в комплекті захисними окулярами та рукави
Rozetka.ua (Київ)
7 100 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA-20BS Universal бездротова садова косарка з розбірною штангою та велосипедною ручкою потужн
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Акумуляторний тример Procraft ATA20BS (1 АКБ та ЗП, велосипедна ручка, розбірна штанга)
Rozetka.ua (Київ)
3 380 грн.
← купити
Тримір акумуляторний ProCraft ATA20BS (1 АКБ + ЗП, розбірна штанга, велосипедна ручка)
Rozetka.ua (Київ)
4 425 грн.
← купити
Тример акумуляторний Procraft ATA-20BS (з АКБ 20В 4А/г) (030296)
Rozetka.ua (Київ)
3 717 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft ATA20BS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Procraft ATA20BS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Procraft ATA20BS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія