шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити знищувач паперу ShredMARK 1835M за ціною від 13814 грн.

Характеристики та опис ShredMARK 1835M

Вага (кг): 19.5; Габарити (мм): 360х286х602; Рівень шуму (дБ): 55; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 35; Час перерви (хв): 60; Робочий цикл (мін): 30; Листів одна завантаження (шт.): 15; Швидкість знищення (мм/с): 180; Розміри фрагментів (мм): 1.9х14; Тип різання: перехресна
Рівень секретності (DIN 66399)
P-5
Знищує
скоби степлера
пластикові карти
оптичні диски
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
Рівень шуму
55 дБ
Габарити (ВхШхГ)
360х286х602 мм
Вага
19.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13500 грн.    до  17500 грн.

від 13 814  до 18 966 грн.
ShredMARK 24336
Mallprix.com (Київ)
14 542 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336) 24336
Brain.com.ua (Київ)
15 749 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336) 24336
Itbox.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336)
Q-techno.com.ua (Київ)
14 670 грн.
← купити
Шредер ShredMARK 1835M
Denika.ua (Харків)
14 671 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835m (1,9*14мм) (24336)
Tviy-Dim.com (Київ)
16 210 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336) 24336
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів shredMARK 1835M (1,9*14мм) (шт.)
Comtrading.ua (Київ)
15 752 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336) 24336
icom.net.ua (Київ)
13 814 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
14 277 грн.
← купити
Шредер ShredMARK 1835M
Timesport.com.ua (Львів)
16 997 грн.
← купити
shredMARK Шредер shredMARK 1835M 1, 9 * 14мм Black (24336)
MTA.ua (Київ)
14 799 грн.
← купити
ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336) 24336
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Шредер shredMARK 1835M New (200002433901)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336) 24336
Comtrading.ua (Київ)
13 939 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339)
Q-techno.com.ua (Київ)
14 684 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339) 24339
Comtrading.ua (Київ)
13 952 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835m new (1,9*10мм) (24339)
Tviy-Dim.com (Київ)
16 259 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339) 24339
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339) 24339
icom.net.ua (Київ)
13 828 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339) 24339
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339) 24339
Itbox.ua (Київ)
← купити
Шредер ShredMARK 1835M
Zaua.store (Львів)
17 000 грн.
← купити
shredMARK Шредер shredMARK 1835M 1, 9 * 10мм White (24339)
MTA.ua (Київ)
← купити
ShredMARK 1835M NEW (24339) 24339
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336)
Rozetka.ua (Київ)
16 405 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336)
Rozetka.ua (Київ)
16 357 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339)
Rozetka.ua (Київ)
18 966 грн.
← купити
Знищувач документів shredMARK 1835M (24339)
Rozetka.ua (Київ)
16 539 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,9*14мм) (24336)
Rozetka.ua (Київ)
18 350 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M (1,914мм) (24336)
Rozetka.ua (Київ)
16 587 грн.
← купити
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,910мм) (24339)
Rozetka.ua (Київ)
16 603 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ShredMARK 1835M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу ShredMARK 1835M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу ShredMARK 1835M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія