шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Sigma (ємність)
~ 10 000 мАгод
~ 20 000 мАгод
~ 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити павербанк Sigma SI10A8QL-MAG за ціною від 899 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Sigma SI10A8QL-MAG

Вага (г): 270; Розміри (мм): 108x69x20; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Підставка для смартфона; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; Вбудований кабель зарядки: USB-C; USB-C2 (Вт): 22.5
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність6000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-C122.5 Вт / порт /
USB-C222.5 Вт / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Підставка для смартфона
Матеріал корпусапластик
Розміри108x69x20 мм
Вага270 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 899  до 1 735 грн.
Sigma Зовнішній портативний акумулятор Sigma X-power SI10A8QL-MAG 10000mAh Silver 22.5W/15W
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma Power Bank 10000mAh мобільний X-power Magnetic 22.5W Silver (SI10A8QL-MAG)
Цифра (Київ)
1 157 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma Power Bank 10000mAh мобільний X-power Magnetic 22.5W Silver (SI10A8QL-MAG)
Stls.store (Київ)
1 202 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Sigma X-power SI10A8QL-MAG 10000mAh Silver 22.5W/15W
Soho.com.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Sigma 4827798161012
Mallprix.com (Київ)
1 099 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A8QL-MAG 10000mAh Silver
Comtrading.ua (Київ)
1 354 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma Mobile X-power SI10A8QL-MAG 10000mAh Silver UA
Sota.store (Київ)
970 грн.
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A8QL-MAG silver 10000mAh, Magnetic wireless 15W, charge iWatch, PD+QC, 22,5W max (482
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A8QL-MAG silver 10000mAh, Magnetic wireless 15W, charge iWatch, PD+QC, 22,5W max (482
Itbox.ua (Київ)
← купити
Sigma mobile X-power SI10A8QL-MAG 10000 mAh
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 193 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sigma SI10A8QL-MAG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Sigma SI10A8QL-MAG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Sigma SI10A8QL-MAG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія